Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Raději uždibujete něco malého u televize, nebo se hodiny smějete u Activit? Užijte si volné večery a víkendy přesně podle sebe. Stolky do obýváku unesou všechno, co zrovna potřebujete.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Obložte chlebíčky, odložte nohy. Tyto stolky do obýváku vám poslouží celý večer

Favi
zdroj: oficiální zdroj Favi
aktualizováno 08.02.2017, 10:54 | 07.02.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Raději uždibujete něco malého u televize, nebo se hodiny smějete u Activit? Užijte si volné večery a víkendy přesně podle sebe. Stolky do obýváku unesou všechno, co zrovna potřebujete.

Pohodu si nerušte tím, že stále budete běhat mezi obývákem a kuchyní. Všechno hezky sem, na jedno místo. Konferenční stolky budou vašimi nenápadnými sluhy po celou dobu. A že se něco nevejde? Odkládací stolky pojmou každou další skleničku vína nebo i rozečtenou knihu. Inspirujte se těmi nejkrásnějšími kousky, které Favi.cz našlo v obchodech.

Party obývák

Večírky, oslavy, dlouhé večery až do ranních hodin. Konferenční stolky pojmou všechny tapas a skleničky s vínem. Ty policové schovají další várku chlebíčků a jednohubek. Skvěle vypadají i designové sady více menších stolů, které snadno schováte pod sebe.


Na oslavách se hodí jakýkoliv odkládací prostor navíc, třeba i kousek stranou. Široké TV stolky nabídnou rámě televizi, ale i každé skleničce. Jednak si ji snadno poznáte od ostatních na konferenčním stolku, jednak se tu také ukryje v bezpečí, aby ji někdo z hostů neshodil. Přece jen, hodina už pokročila...


Favi
(Foto: oficiální zdroj)


Před filmovým plátnem


„Co dneska dávaj?“ Ať už jste seriálový nadšenec nebo sci-fi fanoušek, potřebujete svoje pohodlí. A dostatek kalorií, aby vám stačily síly na filmové zvraty. Nepromeškejte tedy ani sekundu a mějte po ruce odkládací stolky. Vejde se na ně popcorn, víno a cola.


K příjemné televizní chvilce vás dovede nejen film. Chce to ještě tři důležité věci. Pohodlné křeslo. Deku na přikrytí. A taburet – a to abyste se soustředili na zápletku, nikoliv mravenčení v nohou.
Tip Favi.cz: Dostaňte televizi opticky od podlahy a obývák se opticky provzdušní. K tomu vám poslouží závěsné TV stolky nebo stolky na nožičkách. Navíc se pod nimi jednoduše vysává prach.

Rodinné večery

S dětmi je zkrátka pořád málo místa. Proto nenápadně nafoukněte odkládací plochy – přidejte do obýváku stolky s úložným prostorem. Například TV stolky se postarají o obrazovku i vaše rodinné vzpomínky. Šuplíky v nich schovají fotoalba i důležité dokumenty. Do otevřených poliček se vejdou pohádky, stolní hry a sezónní dekorace.


Konferenční stolky s úložným prostorem pohltí všechny omalovánky a časopisy. V malých zásuvkách kdykoliv najdete karty, šitíčko nebo otvírák. Jen počítejte s tím, jak rychlé umí být dětské nožky (a pády). Proto místo skleněného stolku vsaďte na dřevo a na rohy nasaďte chrániče. Z běhání po obýváku bude maximálně boule.

Favi
(Foto: oficiální zdroj)


Architektonické studio: MiDesign,

Zdroj: https://favi.cz/inspirace/album/852-byt-v-opave/9195

Klídek s knížkou

Rozsvítit lampu, uvelebit se do ušáku a otevřít knihu tam, kde zůstala záložka. O tomto večeru si sní každý knihomol. Jenže kam odložit teplý čaj, sušenky a brýle na dálku? Vejdou se na lehké kovové nebo dřevěné odkládací stolky na nožičkách. Působí něžně jako dekorace a dají se snadno přenést do ložnice. Odkládací stolky tam nahradí klasický noční stolek. Ty masivnější poslouží během čtení jako sedátko nebo taburet. Ať už konečně zjistíte, kdo je vrah.


Favi
(Foto: oficiální zdroj)


Tip Favi.cz: Najděte to pravé do vašeho obýváku. Vyhledávač Favi.cz za vás najde krásné kousky. Ať už hledáte skandinávskou lehkost, nebo masivní Provence stolek.0 hlasů
Vaše hodnocení