Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Plánujete dovolenou, ale nevíte, kam vyrazit? Rádi byste se vydali na vlastní pěst prozkoumat Španělsko? Nevíte, jaký typ ubytování je tím nejlepším pro rodiny s dětmi? Otázek při plánování dovolené vyvstane celá řada, najít odpověď ale na ně nemu...

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Plánujete dovolenou a nevíte, kde se ubytovat? Zkušení cestovatelé vám poradí

dotfox
zdroj: oficiální zdroj dotfox
aktualizováno 19.02.2018, 00:00 | 16.02.2018, 09:29 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Plánujete dovolenou, ale nevíte, kam vyrazit? Rádi byste se vydali na vlastní pěst prozkoumat Španělsko? Nevíte, jaký typ ubytování je tím nejlepším pro rodiny s dětmi? Otázek při plánování dovolené vyvstane celá řada, najít odpověď ale na ně nemusí být vůbec těžké. Stačí se poradit s těmi, kteří jsou zcestovalí a kteří řeší stejné problémy jako vy.

Není nic horšího, než když více jak půl roku dopředu plánujete dovolenou a po příjezdu na místo odpočinku zjistíte, že nic není tak, jak jste si představovali. Hotelový komplex je zastaralý, jídlo není dobré, pláže jsou špinavé, moře plné řas a ježků a k tomu ani počasí není ideální. Tomu všemu lze ale snadno předejít. Stačí se při plánování dovolené poradit na internetu.

Online diskuze vám pomohou s plánováním každé dovolené

Diskutovat s dalšími cestovateli se vyplatí, a to nejen kvůli inspiraci, kde strávit pár dní volna. Dozvíte se, kam vyrazit před hlavní sezónou, kde je teplé moře už v květnu, kam se vydat na dovolenou s dětmi, kde to rozhodně není vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí i kam si vyjet na romantiku ve dvou.

V rámci diskusních fór se můžete také sami ptát, a to ať už vás zajímá cesta autem do Chorvatska, nejoblíbenější památky Řecka nebo nejlepší adrenalinové sporty v Portugalsku.

Zajímá vás, jakou měnu budete potřebovat v Egyptě? I přestože je místními uznávaná egyptská libra, vyrazit do africké země budete muset s americkými dolary nebo eurem. Nevíte, jaký hotel vybrat ve Španělsku? Rádi byste procestovali křížem krážem jeden z řeckých ostrovů? Zajímá vás, kolik stojí vstupy do památek? Uvažujete, jaký internet zvolit na cesty po Kubě?

Věřte, že nejste jediní, kteří nad těmito věcmi tápou. Nejen na tyto otázky vám dá odpovědi portál cestolino.cz, kde najdete celou řadu diskusních témat.

Přečtěte si recenze hotelu a předejděte reklamaci


Nechcete-li se pouštět do větších diskuzí, přečtěte si alespoň recenze na vámi vybrané hotely. Díky nim můžete předejít velkému zklamání a především nepříjemné a zdlouhavé reklamaci.

Recenze hotelů vám napoví, zda cena odpovídá kvalitě. Dozvíte se, jaké ubytování, stravu a služby personálu hotel nabízí, jak daleko je situován od moře i za jak dlouho se večer dostanete do víru velkoměsta.

Internet vám pomůže s výběrem i koupí dovolené

Ano, mnoho odpovědí na všetečné otázky se dozvíte v cestovní kanceláři, avšak na vše vám v cestovce neodpoví. Navíc vydáváte-li se prozkoumat svět po vlastní ose, pak nemáte šanci se v CK doptávat. Stejně tak můžete narazit při koupě dovolené online.

Internet vám pomůže nejen ušetřit a vybrat tu pravou dovolenou, zároveň vám díky recenzím a diskuzím zodpoví řadu otázku a dá mnoho užitečných rad a tipů.
 0 hlasů
Vaše hodnocení