Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

K nadcházejícímu létu pro Vás Mary Kay připravila limitovanou kolekci PARADISE CALLING

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Známe výherce soutěže s Mary Kay

Soutěž Mary Kay
zdroj: oficiální zdroj Soutěž Mary Kay
aktualizováno 22.06.2015, 14:54 | 15.06.2015, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

K nadcházejícímu létu pro Vás Mary Kay připravila limitovanou kolekci PARADISE CALLING

Jasné, zářivé barvy této sezóny nám dodají energii, zatímco bohaté, snadno roztíratelné textury přípravků nabízí styl nedbalé elegance.

Mary Kay představuje novou limitovanou kolekci dekorativní kosmetiky, která obsahuje:

OČI se ponoří do snových barev s nadýchanou pěnovou strukturou. Krémové oční stíny s lehoučkou, velmi jemnou konzistencí se snadno roztírají, dokonale přilnou a neslévají se v očním záhybu. Stíny mají dlouhotrvající efekt, vytváří jemný dotek barvy až po intenzivní nalíčení, které zasychá do zářivého, perleťového povrchu.

RTY upoutají pozornost svěží, plně krycí barvou s výrazným leskem. Zářivé barvy s vysokým leskem, které vydrží. Jedním tahem tímto hydratačním, plně krycím leskem propůjčíte rtům intenzivní, sytou barvu. Rty budou hedvábně jemné a svůdné.

NEHTY jsou lesklé a zářivé. Získají odvážný nový vzhled díky veselým exotickým barvám, které poskytují okamžitý saténový povrch. Hladce a rovnoměrně se nanášejí a zároveň chrání a posilují nehty.

OSVĚŽTE SVOU PLEŤ I SMYSLY. Mary Kay® Hydratační tělový sprej si zamilujete – je to rychlé a pohodlné osvěžení. Stačí lehce postříkat, vetřít sprej do pokožky a užít si svěží vůně kokosové vody, která zároveň uhasí žízeň vaší pokožky. Nelepivý a nemastný. Snadno se nanáší a rychle zasychá.

O společnosti Mary Kay

Neodolatelné přípravky. Pozitivní dopad na společnost. Možnost odměn. To vše nabízí Mary Kay již více než 50 let. Se třemi miliony nezávislých kosmetických poradkyň a s ročním velkoobchodním obratem přesahujícím 4 miliardy dolarů na celém světě patří Mary Kay mezi největší kosmetické společnosti fungujících na principu přímého prodeje. Přípravky Mary Kay jsou prodávány ve více než 35 zemích po celém světě. Pro více informací nebo pro nalezení nezávislé kosmetické poradkyně ve vašem okolí, navštivte www.marykay.cz.
 

VÝHERCI JSOU: 

Jaroslav Stejskal, Liberec
Arnošt Gropl, Ostrava
Agnes Moravcová, Chotutice
 

Výhercům gratulujeme!

 0 hlasů
Vaše hodnocení