Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

„Kdo neskáče, není Čech - hop, hop, hop!” Přesně tímto heslem se řídí většina českých domácností. Až půjdete na autobus nebo na procházku se psem, rozhlédněte se. Na každé druhé zahradě uvidíte trampolínu. Myslíte si, že je to zábava jen pro děti?...

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Vyskákejte si sexy zadek a pevné bříško

Hawaj
zdroj: oficiální zdroj Hawaj
aktualizováno 14.02.2017, 00:00 | 14.02.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

„Kdo neskáče, není Čech - hop, hop, hop!” Přesně tímto heslem se řídí většina českých domácností. Až půjdete na autobus nebo na procházku se psem, rozhlédněte se. Na každé druhé zahradě uvidíte trampolínu. Myslíte si, že je to zábava jen pro děti? Ale kdepak, řádí na nich každý, kdo chce vypadat skvěle.

Úžasně zhubnete

Každý den se přemlouváte, že už zítra vážně vyrazíte běhat? Ale už teď vám malý hlásek v hlavě našeptává, že to stejně asi neklapne. Proč? Možná vás to moc nebaví, možná vás při tom bolí kolena a možná vás štvou pohledy lidí, kteří vás při běhu hodnotí. Už se nestresujte a zítra běhat nechoďte. Existuje totiž mnohem zábavnější způsob, jak se propracovat k dokonalé postavě - trampolíny. Za pouhých 30 minut skákání spálíte 550 kJ. To je dokonce více než při běhu nebo jízdě na kole.

Váš lymfatický systém vám poděkuje 

Při hopsání vám v těle začne lépe proudit lymfa a to znamená následující:

● váš organismus se zbaví škodlivých látek
hubnutí vám půjde lépe
● zlepší se celulitida
● opadnou otoky nohou

A to ani nemluvíme o tom, co skákání udělá s vaší psychikou. Tvář vám po cvičení ozdobí zářivý úsměv a lidé se vás začnou ptát, jestli nejste zamilované. „Ano, zamilovala jsem se - do trampolíny,” jim na to klidně odpovídejte.

Zestárněte s grácií

Jednou nás to čeká všechny - stáří. Chcete se stát pěknými a zdravými bábinkami? Skákejte v mládí. Hopsání na trampolínách vám šetří klouby i kosti a navíc vede ke zvýšení kostní hustoty. Takže sbohem, osteoporózo. Vítej, aktivní živote.

Postava snů

Po nějaké době řádění na trampolíně se dostaví první výsledky. Bříško se vám zpevní, zadek se zvedne a stehna se přestanou klepat. Konečně si budete moci dovolit obléknout ty těsné šaty, které už tak dlouho čekají ve vaší skříni na svou příležitost. Jedna malá rada - než vyrazíte na párty, raději si natrénujte, jak budete přijímat komplimenty. Uslyšíte jich dost.

Jak vybrat tu pravou

Teď se zaměříme na trochu praktičtější stránku věci - správný výběr trampolíny. V první řadě si promyslete, kolik místa své nové kamarádce obětujete. Počítejte s přímou úměrou - čím větší je, tím vyšší má také nosnost. Firma Hawaj, která se prodejem trampolín zabývá, také radí:

Doporučujeme vybírat ty, které mají certifikaci od firmy TÜV a také ty od prodejců, kteří poskytují veškeré podrobné informace o parametrech. Nutné je vždy vybírat trampolíny s ochrannou sítí a nikdy neskákat bez ní.

Záleží i na ceně. Při nákupu ale moc nešetřete a pořiďte si opravdu kvalitní kousek. Investice do zdraví, zábavy a relaxu se vždy vyplatí.0 hlasů
Vaše hodnocení