Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Také už vás nudí neustálý stereotyp a ráda byste zažila něco nového? Pokud je tomu skutečně tak, máme pro vás několik zajímavých tipů, se kterými chybu určitě neuděláte.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Zažijte nezapomenutelný víkend. Jak může vypadat?

Seocentrum s.r.o.
zdroj: shutterstock.com Seocentrum s.r.o.
aktualizováno 04.04.2016, 00:00 | 04.04.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Také už vás nudí neustálý stereotyp a ráda byste zažila něco nového? Pokud je tomu skutečně tak, máme pro vás několik zajímavých tipů, se kterými chybu určitě neuděláte.

Dejte děti na hlídání prarodičům a vyrazte se svým partnerem nebo manželem někam pryč. Hitem může být zcela určitě cenově výhodné ubytování v Žilině, které vám umožní nejenom poznat krásy tohoto města, ale i jeho okolí. Navíc vám umožní, že budete moci trávit čas pohodlně, jeden s druhým. Komfortní pokoje, kvalitní strava, nebo špičkové služby. To je jenom zlomek lákadel.

Relaxujte po celý den

Co by mělo s vaším dnem souviset? Nejenom poznávání zajímavých historických a přírodních krás Žiliny, ve které budete ubytováni. Měla by to být i relaxace. Co doporučujeme my? Třeba:

• Vířivky.
• Sauny.
• Plavání a solárium.

Tím možnosti relaxace rozhodně nekončí. Ke správnému odpočinku totiž patří i skvělé nápoje. Pravděpodobně nic nenadchne tak, jako chutná káva, přímo do postele. Poté, co ji ochutnáte již nikdy nebudete chtít vstát. Ale musíte, jelikož další zajímavosti a lákadla na vás čekají. A rozhodně je jich více než dost.

Milujete aktivní odpočinek?

Není žádnou novinkou, že je to sportovní aktivita, při které jsou vylučovány do našeho těla hormony štěstí. Pokud chcete dosáhnout blaženého stavu, doporučujeme různé druhy fyzického pohybu. Běžte do posilovny, nebo si zaběhejte s vaším partnerem. Tomu můžete pořídit Nebbia pánské sportovní tepláky a již se nebude moci vymlouvat, že nemá co na sebe. Navíc právě běh, nebo spíše volnější jogging můžete spojit s příjemným pobytem v nádherné slovenské přírodě. Navíc vám pobyt venku dokáže dodat i novou dávku energie. I to je dokázáno mnoha výzkumy.

Večer zakončete stylovou večeří

Co by mělo k nezapomenutelnému dni také patřit? Rozhodně dobré jídlo. Gastronomie je něco, co by mělo do našeho života patřit. Oblečte si vhodná dámská saka a vyrazte s partnerem do příjemné restaurace. Zde nezůstávejte jenom u několika chodů kvalitního jídla. Správné je i kvalitní párování se špičkovými víny. Nejenom těmi tuzemskými, ale třeba také těmi zahraničními. To váš celkový zážitek z večeře rozhodně podpoří. Nebojte se zkoušet nové věci a kombinace. Právě v tom kouzlo současné moderní gastronomie spočívá. Obyčejné věci si můžete dát kdykoliv. Ty neobvyklé jenom na vašem výletě.

Když se blíží návrat

Vše hezké jednou končí. Co když se přiblíží den návratu? V tu chvíli se musíte opět vrátit do reality a kolotoče všedního dne. Proto nezapomínejte i na vašeho potomka. Tomu byste měla také udělat radost. Přivezte mu třeba zábavná autíčka na dálkové ovládání. Ty ho nejenom nadchnou, ale na dlouhé hodiny ho také zcela jistě zabaví. Nebudete se mu muset věnovat a můžete zůstávat u přemýšlení o tom, kdy si výše popsaný pobyt zopakujete.
 0 hlasů
Vaše hodnocení