Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dokonalý úsměv – pyšní se jím snad každý úspěšný člověk. V televizi, na Instagramu, na Facebooku - všude na vás krásní lidé cení své zářivé zuby. A co vy? Jste spokojení se svým úsměvem? Možná si říkáte, že by to mohlo být lepší. Jasně. Vždycky to...

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Získejte úsměv celebrit na počkání

DrStuchlík
zdroj: oficiální zdroj DrStuchlík
aktualizováno 02.03.2017, 12:07 | 02.03.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Dokonalý úsměv – pyšní se jím snad každý úspěšný člověk. V televizi, na Instagramu, na Facebooku - všude na vás krásní lidé cení své zářivé zuby. A co vy? Jste spokojení se svým úsměvem? Možná si říkáte, že by to mohlo být lepší. Jasně. Vždycky to může být lepší, poradíme vám, jak na to.

Sbohem cigarety a kávičko

Poučování o tom, jak hrozně vám káva a kouření škodí, necháme na vašich babičkách. My vám jen chceme připomenout (určitě to moc dobře víte), že 5 kafíček denně a krabička cigaret vám bílé zuby opravdu nevyčaruje. Pokuste se tyto neřesti omezit nebo nejlépe úplně vynechat. Už stejně dávno odzvonilo dobám, kdy to bylo in. Dneska už je to spíš… pardon. Dost mentorování, jdeme dál.

Zázračné přípravky

Internet je plný “zázračných” přípravků na bělení zubů. Už jste se s některými setkali? Gely, bělící pásky, úžasné pasty a plno dalších vychytávek. Něco vážně funguje a něco se tak jenom tváří. Aby se v tom čert vyznal. Existuje toho tolik. Než si na zuby nějaký přípravek aplikujete, hodně si o něm přečtěte. Najděte si recenze, projeďte různé diskuze a klidně se i poraďte se svou zubařkou nebo dentálním specialistou. Své zuby máte jen jedny, nedávejte je jen tak všanc.

Svěřte se do rukou profíků 

Jedno z řešení, a možná to nejlepší, je svěřit svůj nažloutlý chrup do rukou odborníků. Ti už si s ním poradí. Zajít můžete třeba na dentální kliniku Jana Stuchlíka, tady vám nabídnou dokonce dvě varianty bělení zubů - domácí a ordinační.

Domácí bělení je levnější a efektivnější. Co vás ovšem moc nepotěší? Pár dní to trvá. Probíhá to tak, že se dostavíte na kliniku, kde vám dentisté vyhotoví speciální nosiče, do kterých budete pak aplikovat gel (ten tam také dostanete). S tím vším si odnesete ještě spoustu rad, jak si správně čistit zuby a na jakém jídle a pití si teď nějakou dobu nepochutnáte. Jestli jste se do představy o bělejších zubech naprosto zamilovali a chcete je co nejdřív a ideálně hned, vyberte si ordinační bělení. V takovém případě můžete už po 90 minutách na klinice prozářit Instagram svým úsměvem. A bez filtru.

Jak se vypořádat s vyšší cenou 

Když si zajdete k profíkům, stojí vás to často mnohonásobně více, než když si koupíte “zázračná bělítka”. Ale ten efekt pak? Bývá výrazně odlišný a hlavně - nezničíte si zuby. Jestli ještě nepracujete, zkuste celou tuto záležitost probrat s rodiči. Svěřte se jim, že toužíte po jiném odstínu zubů a můžete si domluvit společnou návštěvu na klinice. Bělení zubů může být třeba pěkný dárek k narozeninám nebo k úspěšnému ukončení studia.

 0 hlasů
Vaše hodnocení