Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

... A my s nimi!

České Miss 2015 se učí od Dermacolu!

Dermacol
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Dermacol
aktualizováno 05.02.2015, 00:00 | 05.02.2015, 00:00 | Eliška Linhartová/Krasna.cz

... A my s nimi!

2. února jsem na půl desátou vyrazila směr Palladium do prodejny DERMACOL, kde se konalo školení líčení, a seznámení s účastnicemi Miss 2015. Slečny se od šikovných rádců v Dermacolu učily, co je důležité v péči o pleť, jak zacházet s kosmetickými přípravky a dozvěděly se spoustu tipů a triků co se makeupu obecně týče.

Dermacol
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Začátek byl hodně chaotický, všude bylo spoustu fotografů a kameramanů, kteří se obejít zkrátka nedají. Často jsem se několik minut nedostala z místa, kde jsem stála na jedné noze, a k tomu an nevím, zda byla moje. České Miss jsou zkrátka populární a chtěné přesně tak, jak mají být. Po chvíli jsem se k holkám konečně dostala, a udělala několik rozhovorů.

Dermacol
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Jako první jsem oslovila Kateřinu a Andreu. Slečny byly velmi ochotné, úsměvavé, sympatické. Otázky jsem pokládala všem stejné. Co si vzali z Dermacol školení, v čem dělaly chybu, jak na ně působí dnešní akce, jak si v soutěži věří, jak mezi sebou holky vychází, ptala jsem se prostě na všechno! A holky mi ochotně odpovídaly.

Všechny shledávaly atmosféru na akci jako příjemnou a poučnou. Na otázku, co se missky naučily, jsem nejčastěji zaznamenala odpověď, že dříve tolik nevěděly hlavně o péči o pleť před tím, než se makeup vůbec nanáší, což je jeden z nejdůležitějších kroků v líčení. Dále jsem zjistila, že slečnám často dělá problém správné nanášení tvářenky. Tohle všechno se však ještě doučují, a na akci se i vzájemně líčily, aby si všechny ty novinky vyzkoušely.

Dermacol
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Mezi moje osobní favoritky patří tato slečna, jmenuje se Katka a objasnila mi další detaily o akci.

Dermacol prý učí missky hlavně o správném zvolení odstínů a barev makeupu, a hlavně o té správné míře makeupu, protože méně je někdy více, jak vidíte zrovna na Katce, která dokonale ovládá přirozenou krásu. Kouzlo je v tom, že každá z děvčat je úplně odlišná od druhé, takže je opravdu těžké vybrat tu nejkrásnější, každá má zkrátka něco do sebe. Každopádně všechny mi potvrdily, že žádná rivalita mezi nimi zatím nevládne, a holky mezi sebou už teď mají pěkné, přátelské vztahy. Dokonce má každá v partě i svou favoritku! Fandit si navzájem je podle mě velmi důležité.

Dermacol
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


PŘEČTI SI TAKÉ:

Novinky kosmetiky DERMACOL

VLOG: Recenze - Pudry od Dermacol

Recenze: Dermacol DUO Blusher

K rozhovoru s Ivou Kubelkovou, dlouhodobou tváří Dermacolu, jsem se bohužel nějak nedostala, ale spoustu jsem toho zaslechla z rozhovorů ostatních. Říká, že nejdůležitější, jak už jsem říkala, je správně odhadnout míru makeupu, správně se o pleť starat, zakrývat nedostatky a vytahovat přednosti tak, aby pleť stále působila co nejvíce přirozeně. Mezi holkama jsou prý i takové, které normálně nejsou moc zvyklé se líčit, což podle Kubelkové není špatně, ale naopak velmi dobře, protože ta přirozenost hraje opravdu velkou roli.

Dermacol
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Holky se pod vedením profíků z Dermacolu líčily i navzájem, a šlo jim to prostě skvěle!

Dermacol
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


České Miss měli plné ruce práce s rozhovory, s natáčením a focením. I přes náročný den vypadaly pořád krásně a byly milé a ochotné.

Dermacol
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Já jsem si z dnešní, velmi poučné akce odnesla spoustů skvělých tipů na líčení, které určitě využiji. Hlavně bych se chtěla soustředit na péči před líčením, která je velmi často opomínána, jak už mi holky potvrdily. Ke každému zkrášlování patří spoustu věcí, které jsou nezbytné k tomu, aby vše vypadalo jak má. Proč? Protože makeup na vysušené pleti nikdy nebude vypadat hezky, nebo například krásně natočené vlasy nebudou vypadat nikdy dokonale, když jsou poškozené. Přirozená krása je prostě nutnost!

Dermacol
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Holky mají nádherně nacvičené úsměvy! Někdy je to prý už trochu bolestivé, missky mají spoustu náročných focení, kde se usmívají několik hodin v kuse.

Dermacol
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Při odchodu jsem dokonce dostala dáreček, lak na nehty a lesk na rty, děkuji! Byl to moc hezký, poučný zážitek. Těším se na další spolupráci s Dermacolem.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •