Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceme perfektní řasy, a to hned! Bez žmolků, lepení, umělotin a během chvilky! Mám pro vás čtyři způsoby, jak toho dosáhnout. Ale který z nich je ten nejlepší? To se dozvíte v následující recenzi na řasenky Asto, NYC, Veryme a AVON!

Čtyři pomocníci pro dokonalé řasy!

řasy
zdroj: Thinkstockphotos řasy
aktualizováno 07.03.2015, 00:00 | 07.03.2015, 00:00 | Eliška Linhartová/Krasna.cz

Chceme perfektní řasy, a to hned! Bez žmolků, lepení, umělotin a během chvilky! Mám pro vás čtyři způsoby, jak toho dosáhnout. Ale který z nich je ten nejlepší? To se dozvíte v následující recenzi na řasenky Asto, NYC, Veryme a AVON!

řasenky
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


1. ASTOR Seduction Codes °2

Jaká by měla být...

Slibuje mega objem s efektem natočení řas. Odděluje řasy od sebe, nevytváří žmolky a dodá řasám dokonalý vzhled.

Jaká je...

U každé řasenky si muíte individuálně najít styl nanášení, který se k ní hodí. Tuto řasenku nanášejte pouze jemně, jednovrstvě, jinak dělá žmolky a řasy se slepují k sobě. Když s ní budete zacházet opravdu decentně, dostanete efekt motýlích řas, to znamená že nejsou ani příliš dlouhé, ani výrazné, ale ke každodennímu líčení je to ideální. A to perfektní natočení? Podle mě žádná řasenka sama o sobě řasy nenatočí, a to ani tahle. Použijte kleštičky na řasy a máte efekt zaručený u každé řasenky! Moje hodnocení, tři hvězdičky z pěti.

2. NYC Big Bold Angel Lash

Jaká by měla být...

Svěží, jemné, nevinné, ale objemné a fascinující řasy!

Jaká je...

Dovolím si říct, že její název ji plně vystihuje. Snadné nanesení, nedělá žmolky, udělá skvělý objem a přitom jsou řasy pořád jemné, a dokonce vypadají přirozeně! Navíc můžete její schopnosti regulovat podle toho, jak zrovna chcete. Vyrobíte s ní něžné svěží řasy, a když přitvrdíte, můžete vykouzlit i dlouhé husté řasy na párty! Pět hvězdiček!

PŘEČTI SI TAKÉ:

TEST ŘASENEK: Která řasenka u mě obstála?

TEST: Jaká řasenka je pro tebe ta pravá?

Umělé řasy i pro běžné nošení?

3. Veryme Extandalash Mascara

Jaká by měla být...

Tato řasenka slibuje funkci tří řasenek v sobě! Zařučuje extra dlouhé, oddělené řasy.

Jaká je...

Má skvělý, umělohmotný kartáček, tedy bez "chlupatých" štětinek. Řasy hodně prodlouží, ale bohužel je slepuje. Doporučuji před nanesením kleštičky na řasy, vypadá to mnohem lépe, s touto řasenkou zvlášť, nevím čím to je. Opět je pro krásný efekt důležité zacházet s řasenkou opatrně, a nepřehánět to s vrstvičkami. Není to rozhodně řasenka na mrkfrk ranní rychlokurz, ale až se s ní zžijete, bude velmi užitečným pomocníkem, všechno je o zvyku a o tom správném stylu nanášení. Dala bych čtyři hvězdičky z pěti, ta nedokonalost tam zkrátka je.

4. AVON Big and Darling

Jaká by měla být...

Zkrátka řasenka pro dokonalý objem! Ale je tomu tak?

Jaká je...

Avonka mě trochu zklamala. Nejen, že je nejspíš voděodolná, protože se fakt hrozně špatně odličuje, ale také ani neprodlužuje, ani neobjemuje, zkrátka je to tak trochu na pytel. Namalovat se s ní dá, ne že ne, ale od Avonu bych přece jen čekala trochu víc! Třeba jsem ale jen nezvolila ten správný způsob pro zžití s ní. Na její obranu dávám jednu hvězdičku z pěti, ale víc už ani ťuk.1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •