Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přiznám se, že jsem totální závislák na sledování zpěvačky Ariany Grande. Je mým velkým vzorem a pro mě je to nejkrásnější žena na světě.

Inspirace Space Buns od Ari

foto
zdroj: Archiv blogerky foto
aktualizováno 16.10.2015, 00:41 | 16.10.2015, 00:00 | Eliška Linhartová/Krasna.cz

Přiznám se, že jsem totální závislák na sledování zpěvačky Ariany Grande. Je mým velkým vzorem a pro mě je to nejkrásnější žena na světě.

Pokud ji znáte a zájímáte se o její styl, jistě víte, že ona je v podstatě tváří účesu half-up, což je česky a jednoduše falešný culík. Half-up je tedy culík vyčesaný z poloviny vlasů. Nedávno měla Ari koncert v Tokiu a její účes mě nadchl. Vyčesala si vlasy stejným způsobem jako na half-up, ale rozdělila vlasy na půl, a vytvořila dva drdoly. Protože aktuálně nemám kvalitní fotoaparát na foto tutorial, budu se vám snažit slovně přiblížit výrobu tohoto fantastického účesu space buns.

 

foto
(Foto: Archiv blogerky)

 

Můj výtvor

 

1. Vlasy si rozděl pěšinkou uprostřed a odděl horní polovinu vlasů od dolní, na space buns by měla být horní část vlasů menší.

 

2. Je praktické horní část přidržet a spodní svázat gumičkou, aby se vlasy které do drdolů nepatří zbytečně nepletly.

 

3. Horní část vlasů rozděl na dvě poloviny tak, aby byly úplně stejné, bohužel, třeba u mě je to komplikované, protože na jedné straně mám vlasů víc, ikdyž mám pěšinku uprostřed. Nechápu. Jednu polovinu zatím smotej a zagumičkuj, aby jsi měla dostatek prostoru na vytvoření prvního drdolu.

 

Foto
(Foto: instagram.com)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Aby hladké nožky byly krásné
4 Tipy na podzimní outfity 

 

4. Vyčeš si z poloviny horní části vlasů culík tak, aby jeho poloha odpovídala tomu, jak a kde chceš mít drdol umístění, na druhé straně ho musíš umístit stejně. Zagumičkuj nenápadnou gumičkou.

 

5. Z culíku zapleť pevný cop, který po zapletení maličko roztaháš, aby vypadal objemnější.

 

6. Kolem dokola gumičky omotej cop tak, aby byla pletená část hezky vidět a vytvoř drdol.

 

7. Konec copu zasponkuj pírkem (pinetkou), aby nekoukal ven. Můžeš zasponkovat i odstáté části, pokud vznikly.

 

8. Stejný postup zopakuj u druhé strany.

 

9. Spodní část vlasů vyžehli.

 

10. Drdoly můžeš lehce přelakovat a uhladit.

 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •