Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Naskytla se mi úžasná příležitost, vyrazit s ostatními blogerkami na výlet do Babylonu v Liberci, což je čtyřhvězdičkové centrum plné zábavy jako je aquapark, lunapark, IQlandia, IQpark nebo welness. Zábava, odpočinek a my - úžasné blogerky na jed...

Jak jsem si užila blogerský výlet do Babylonu v Liberci REPORTÁŽ

Kamarádky
zdroj: Thinkstockphotos Kamarádky
aktualizováno 05.05.2015, 11:57 | 05.05.2015, 11:57 | Eliška Linhartová/Krasna.cz

Naskytla se mi úžasná příležitost, vyrazit s ostatními blogerkami na výlet do Babylonu v Liberci, což je čtyřhvězdičkové centrum plné zábavy jako je aquapark, lunapark, IQlandia, IQpark nebo welness. Zábava, odpočinek a my - úžasné blogerky na jednom místě.

Třičtvrtě hodinky z Prahy a byli jsme na místě. Hotel mě okamžitě zaujal jako celek, všechno v něm vypadá naprosto dokonale, jakoby dotažené do nejmenších detailů. Krásný interiér ale není vše, například personál si nemůžu vynachválit. Všichni jsou velmi ochotní a milí.

 
Jako první na programu bylo úžasné welness, kde máte k dispozici skvělé sauny, páry, inhalační místnůstky, výřivku a spoustu dalších zařízení. Okamžitě jsem si připadala jako jedna z řeckých bohyní, když jsem tam běhala v tom prostěradle. Jako nejoblíbenější welness zařízení jsem si okamžitě zvolila římskou páru. To je místnost, do které vám pouštějí horkou páru, která voní jako mentol a bylinky. Pro mě to byla ta nejúžasnější relaxace.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nejsi spokojená se svými vlasy? Dej jim víc, vyzkoušej vlasové sérum
Mercedes-Benz Fashion Weekend očima blogerky 

 

Další atrakcí sobotního odpoledne byl aquapark. Cítíte se tam jako v pohádce hledá se Nemo. Proč? Zaprvé všude kolem vás jsou krásné dekorace rybiček, korálů, želv, obrovská chobotnice a také jeskyně. Zadruhé je to tam tak velké, že neustále hledáte spolubydlící, protože jinak byste se odtamtud už asi nikdy nedostali. Aquapark nabízí několik různých tobogánů, včetně děsivého trychtýře. Dále můžete proplouvat jeskyní, zápasit s divokou řekou, ale hlavně máte každý den příležitost vidět neskutečnou laser show, která vás posadí na zadek. Vážně. Jestli něco stojí za to vidět, tak je to tohle.


Po vodních radovánkách, když jsme se konečně v plavkách probloudili hotelem, jsme zaútočili na jídelnu (vážně zaútočili) a dopřáli si pořádné posilnění po náročném dni. Na večer jsme hráli bowling, který je též v areálu a odebrali jsme se do svých útulných pokojíčků, kde jsme zaslouženě padli do mdlob.


Ani druhý den neměl jedinou chybu, navštívili jsme fascinující IQlandii!!! Spoustu skvělých výmožeností, zábava, dokonce jsme se i lecos dozvěděli.

 

Sama se můžeš podívat v mé video-reportáži.

 

 

Ostatní blogerky jsou úžasné, jsem ráda že jsem s nimi mohla trávit víkend a doufám, že se ještě uvidíme na spoustě akcích. To, co jsem o výletu nedokázala napsat, uvidíte ve videu výše. Věřím, že i vy zatoužíte Babylon navštívit. Hezkou zábavu.2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •