Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V minlém díle jsme si ukázali nevkus v jednotlivých částech a dnes se zaměříme na nevkus všude kolem nás v outfitech.

Oblíbené hnusárny, nevkus všude kolem nás 2

modní policie
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky modní policie
aktualizováno 01.03.2014, 00:00 | 28.02.2014, 17:54 | Eliška Linhartová/Krasna.cz

V minlém díle jsme si ukázali nevkus v jednotlivých částech a dnes se zaměříme na nevkus všude kolem nás v outfitech.

Vybrala jsem čtyři nejrozšířenější, a zároveň nejhorší případy, které je možné vidět každý den, kdykoliv a kdekoliv.

1. Rádoby barbie husťačka
Včera jsme se s kamarádkou po nákupech v mekáči shodly na tom, že právě tohle je nejrozšířenější hrůza ze všech. Spoustu z vás to velmi brání a obhajuje. To je jako nějaký styl nebo...? Uplé krátké tílečko ze kterého lezou nehezké boky, což podporuje tělo deformující džínová sukně vespod s legínami, které to úplně zabijí a jako třešnička skate tenisky, aby nohy působily jako ty, které vlastní Mickey mouse. To je hnus. Aspoň jednou denně někoho takového potkáte. Pokaždé si říkám, že kdyby si tu sukni vzala jako triko, legíny si omotala kolem hlavy a boty nasadila na ruce, vypadalo by to možná lépe, než původní úmysl. Dámy, když už nosit uplá trika, tak dost dlouhá, aby vám nelezly boky, když milujete džínové sukně, tak krátké a bez legín, a ty boty nechte klukům. 


modní policie

 

2. Stará mladá, stará dobrá klasika
Zvonáče!!! Proč mi to děláte? Já budu asi brečet, jestli ještě někdy uvidím slečnu ve zvonáčích, s botama na podpatku a kabelkou ala stará mladá. Jednotlivě se dají snést jen ty podpatky, tak jistě, ale zbytek je absolutní hrůza, a je k vidění hlavně na těch čtyřicátnicích s promelírovanou hlavou, co jsou zmalované jak cou*y. Uuuf, omlouvám se, jsem znechucena. Holky, zvonáče ne.

 

3. Reklamní obleček Mishelin homeless
Když existují tlustotrika, existují i tlustobundy, samozřejmě. Pneumatikový střih, nebo co to je, pořádně nafouknuté, aby to mělo efekt. Tlustě by v tom vypadala i anorektička. Jelikož je POLYVORE velmi aktuálně módní stránka, nedokázala jsem najít takový ten extrém, ale tohle jako příklad stačí. Když už máte na sobě tu bundu, nasaďte si rovnou pletené palčáky, a houmlesáckou čepici s bambulema všude, kde se dá. Nasaďte si hucule, přesně jako když jsme byli malí, ne? Jako v "S tebou mě baví svět". Nedivím se Dášence, že šla raději v bačkůrkách.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nevkus všude kolem: Z tohoto mě bolí oči
Modely, které lze prát v pračce, ovládly London Fashion Week

Jaro je tu! Jakou bundičku si pořídit, abys byla stylová?

 

4. Míchané vzory vytvářející bolavé oční klamy
Tohle bolí přímo fyzicky. Máte rozum? Hvězdičky, proužky, puntíky.. Všechno dohromady, v různých barvách? Způsobujete okolí motání hlavy a bolest očí, uvědomte si to. Nic horšího už asi neexistuje. Prosím, prosím kočky, vyberte si do outfitu jeden vzorovaný kousek, který pak barevně slaďte s ostatními, jednoduchými částmi oblečení.

 

5. Slečna "sladěná"
Všimla jsem si, že si určitý typ lidí myslí, že třeba každá zelená, je prostě zelená, takže všechno zelené, co doma máte se k sobě hodí. Vůbec! Máme snad různé odstíny barev a všeho moc škodí, takže když chceš ladit barvy (kromě černé a bílé) dohromady, tak maximálně dva kousky ve sejném odstínu v jednom celku, a tak, aby nebyly vedle sebe, tedy aby mezi nimi byla základová mezera. Nejhorší je, když se to naplácá všechno dohromady rovnou i s doplňky. Zelené kalhoty, svetr, boty, naušnice, náramky, ... Sedí mi to k handmade šperkům a jiným doplňkům, to je prostě něco, co někteří lidé nepochopitelně milují. Tyhle věci dohromady jsou zlo, zlo, zlo.. Jako nepovedený hippies styl, nebo tak něco asi...

 

A to je moje milé bojovnice pro dnešek vše.

 

S láskou,
B.5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •