Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Cítíš se už připravená na první milování, ale nevíš, jak to udělat, aby tvé poprvé bylo krásným zážitkem, na který nikdy nezapomeneš? Dám ti pár rad, které rozhodně stojí za zvážení.

Aby tvé poprvé bylo nezapomenutelné

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 05.01.2013, 00:00 | 05.01.2013, 00:00 | Elvíra Kamrlová/Krasna.cz

Cítíš se už připravená na první milování, ale nevíš, jak to udělat, aby tvé poprvé bylo krásným zážitkem, na který nikdy nezapomeneš? Dám ti pár rad, které rozhodně stojí za zvážení.

Musíš si být na 100 procent jistá, že je již správný čas  na milování. Pokud o tom máš stále pochybnosti, počkej. Nenech se donutit svým klukem, ani kdyby ti vyhrožoval, že se s tebou rozejde. Pokud k takové situaci dojte, buď si jistá, že za to nestojí. Někde je ten pravý, který tě do ničeho nebude nutit a počká tak dlouho, jak jen si budeš přát.

Váš vztah
Pokud váš vztah prochází krizí, rozhodně nepoužívej první milování jako záchranu. Mělo by se to stát s člověkem, se kterým jsi šťastná. Důležité je taky poznávat tělo svého kluka postupně. Než dojde k sexu, zkus necking, petting, nebo třeba orální sex. Nesnaž se vše stihnout za jeden den. Všechno chce svůj čas, jen tak to může být dokonalé.


Prostředí
Jelikož má být poprvé nezapomenutelným zážitkem, je důležité vybrat správné prostředí. Je jasné, že ne všichni z nás mají občas prázdný dům. Rozhodně ale zapomeň na rychlovku na záchodech. Sice bys na své poprvé nikdy nezapomněla, ale bohužel jen v tom negativním slova smyslu. Vhodné místo je tvůj nebo jeho pokoj, ale pokud takovou možnost nemáte, co třeba vyjet si někam na víkend? Pokud by tě rodiče nepustili, můžete si zarezervovat hotelový pokoj na jednu noc.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Test: Máš zmáknutou sex-teorii?
Na poprvé nikdy nespěchej, čas má své kouzlo

Atmosféra

Atmosféra je velice důležitá, protože vám pomůže uvolnit se. Pokud chceš dosáhnout té správné, pusť nějakou pěknou hudbu, zapni jen menší lampičku, nebo místo ní zapal pár svíček. Nejlepší jsou ty vonné, zvol svou nebo jeho nejoblíbenější vůni. Nezapomeňte na dlouhou předehru.

Ochrana
Nakonec to nejvíce důležité. Rozhodně dbej na ochranu. Pilulky a kondom jsou to nejzákladnější. Zapomeň na použití jen jedné možnosti - pilulky nejsou stoprocentní a kondom může prasknout (praská docela často, věř mi). Jestliže si chceš poprvé naplno užít, neměla by ses stresovat tím, jestli zrovna neputuje nějaká spermie ke tvému vajíčku.

Pokud se stane, že kondom praskne, a ty nemáš hormonální antikoncepci, můžeš použít tabletku PO. Připrav si ale peněženku, stojí okolo 700 korun.

Rozhodně na své poprvé nespěchej. Držím ti palce, aby vše dopadlo podle tvých představ.7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •