Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vánoce jsou čas, kdy by měli být blízcí spolu, kdy by se mělo péct cukroví a zdobit stromeček. Neodmyslitelně k nim ale patří i dárky.

Vánoce jsou za dvěřmi, co komu koupíš?

Vánoce
zdroj: Thinkstockphotos Vánoce
aktualizováno 09.12.2012, 15:09 | 09.12.2012, 00:00 | Elvíra Kamrlová/Krasna.cz

Vánoce jsou čas, kdy by měli být blízcí spolu, kdy by se mělo péct cukroví a zdobit stromeček. Neodmyslitelně k nim ale patří i dárky.

Svátky se pomalu, ale jistě blíží a ty nemáš žádný nápad, co tvým blízkým koupit? V tomto článku se ti pokusím poradit, přidám pár tipů, které tvou peněženku příliš nezatíží.

Mamka

Každá maminka je jiná a jen ty víš, co má ráda a co jí udělá radost. Vhodným dárek je šperk, pokud si nemůžeš dovolit zlato, nebo stříbro, vsaď na kvalitnější bižuterii. Každá žena se ráda pěkně obléká, co takhle jí pořídit nějakou halenku nebo třeba šátek? Dalším vhodným dárkem je například kosmetika, vonné svíčky, keramika a poukazy na masáže. Pokud je tvá mamka jiná než ta moje a nezajímá se o kosmetiku a podobné věci, kup jí knížku, žánr vyber podle jejího vkusu.

Taťka
S výběrem dárku pro otce bývá problém. Doporučila bych mu koupit nějakou kazetu s kosmetikou, knížku nebo nějaké nářadí, pokud je kutil. Dobrý nápad je také koupit víkendový zájezd, na který by jel společně s maminkou. Samozřejmě záleží na tvých finančních možnostech.

Sestra
U sester bývá výběr dárku nejjednodušší. U těch mladších to bývají hračky a oblečení, které není na škodu pořídit i starší sestře. Můžeš koupit kosmetiku, šperky, knížky, hry, vonné svíčky, a pokud spolu máte vřelý vztah, klidně i spodní prádlo. Sestra také jistě ocení poukazy na masáže, manikúru, pedikúru a různé pobyty.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Videoportál VOYO rozdává dárky na Vánoce
Kamila Nývltová má překrásnou vánoční písničku

Bratr
Pokud rád tráví čas u počítače, kup mu hru, volant, nebo jiné vybavení. Určitě ho nezklameš s elektronikou, pěkným oblečením nebo třeba sportovním batohem. Jestliže je sportovec, pořiď mu sportovní tašku, balon, hokejku, raketu, nebo cokoli, co ke svému sportu potřebuje.

Prarodiče
Babička s dědou jistě ocení kosmetiku nebo bylinkové čaje. Rozhodně nic nezkazíš koupí teplé deky k televizi, papučemi, nebo šálou s rukavicemi. Velmi dobrý nápad je nechat nakreslit jejich společný portrét nebo u tiskaře nechat zvětšit a zarámovat jejich fotku. Oblíbeným dárkem také je masážní vanička na nohy s bublinkami. Tady dbej na kvalitu, většina levných je hodně kazová.

Kamarádka
Určitě kamarádce pořiď nějaký modní doplněk nebo kosmetiku. Pokud hledáš levnější variantu, zvol značku Essence nebo Miss Sporty. Můžeš jí také pořídit sůl do vany, kterou v Rossmanu seženeš už od 15 korun, nebo masku na vlasy, která je v DM k dostání od 20 korun. Já jsem se rozhodla každé kamarádce udělat balíček, který bude obsahovat něco z kosmetiky a nějaký šperk.

Přítel
Zde je to velmi individuální. Záleží na tom, jaký je a jak dlouho jste spolu. Pěkným oblečením nebo kosmetikou ho určitě nezklameš. Šperk taky není špatný nápad, já osobně plánuji příteli pořídit stříbrný řetízek. Pokud jste spolu déle, pořiď mu nějakou erotickou hračku. Můžeš mu taky dárek vyrobit.

Můj tip: Budeš potřebovat krabičku, stužku a menší papírky. Na papírky napiš věci, které by se mu mohly líbit a na které se cítíš (například romantická večeře při svíčkách, masáž, pozvání do kina, návštěva vířivky). Tyto papírky potom sroluj, obvaž stužkou na mašličku a poskládej do krabičky. Tvůj přítel bude postupně vytahovat lístečky (například jeden za týden) a ty mu budeš tato přání plnit. Stejný dárek hodlám dát příteli také.
 29 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •