Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vánoce se kvapem blíží a je nejvyšší čas začít shánět dárky. Čím obdarovat své blízké, abys je potěšila, ale zároveň neutratila všechny své úspory? Pokusím se ti poradit v následujícím článku.

Vánoční dárky skoro zdarma

Vánoce
zdroj: Thinkstockphotos Vánoce
aktualizováno 18.12.2013, 00:00 | 18.12.2013, 00:00 | Elvíra Kamrlová/Krasna.cz

Vánoce se kvapem blíží a je nejvyšší čas začít shánět dárky. Čím obdarovat své blízké, abys je potěšila, ale zároveň neutratila všechny své úspory? Pokusím se ti poradit v následujícím článku.

Základem výhodného nákupu je nekupovat vše najednou, na poslední chvíli. Je třeba nad dárkem přemýšlet a následně vybrat obchod, ve kterém ho nabízejí nejlevněji. Pravá doba na začátek shánění je dle mého názoru v říjnu. Pořád máš dva měsíce a pár dní na to, vše pořádně promyslet, najít, koupit a hezky zabalit.

Právě na začátku října se dají v obchodech najít ještě sem tam nějaké akce na různé zboží. Příkladem je New Yorker, kde ceny u některých výrobků klesají až na 29 korun za kus, nebo C&A, Gate, Kik… Obchodů je bezpočet, stačí jen vyhlédnout akce a slevy. Úplně nejlepší varianta je shánět dárky v průběhu celého roku, ale přiznejme si, kdo by neodolal a dal přichystaný balíček už před Vánoci?

Na druhou stranu, dávej pozor na to, abys nekoupila něco levného jen proto, že je to levné, ale dotyčný člověk to následně nevyužije. Pamatuj na pravidlo – Raději jednu užitečnou věc než deset hloupostí.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Vánoční dárky LAST MINUTE! Pro bráchu, kámošku i tvého miláčka
Nechceš za dárky utrácet nehorázné sumy? Máme tipy na dárky do 250 Kč!

Chceš koupit něco, co v klasických obchodech není, dá se to sehnat pouze na internetu? Použij srovnávací stránky cen, příkladem je heureka.cz. Nejenže zjistíš, kde tě daná věc vyjde nejlevněji, ale zároveň hned uvidíš cenu poštovného a to, jak je daný e-shop spolehlivý.

Vánoce nejsou o dárcích, ale o tom, že jsi se svou rodinou, s lidmi, které máš ráda, a společně si tento čas užíváte. Jestli nemáš spoustu peněz na utrácení za dárky, zkus něco vyrobit. Svým blízkým tím většinou uděláš mnohem větší radost, než dárkem koupeným.2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •