Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ano, používala jsem Tinder, asi jako každý. Nutno říct, že teď už tuhle aplikaci nemám nějaký ten půl rok a že tenhle článek začal původně vznikat někdy v srpnu.

7 typů kluků, které potkáš na Tinderu

tinder
zdroj: Archiv blogerky tinder
aktualizováno 09.05.2019, 00:00 | 09.05.2019, 00:00 | Krásná.cz/enthusiaster

Ano, používala jsem Tinder, asi jako každý. Nutno říct, že teď už tuhle aplikaci nemám nějaký ten půl rok a že tenhle článek začal původně vznikat někdy v srpnu.

Bylo mi ale líto ho nechat zapomenutý v konceptech a tak jsem ho trošku přetvořila a máš ho tady.
 

K téhle aplikaci jsem se dostala poměrně pozdě, pokud to srovnáme s ostatními. Stáhla jsem si ji jen tak pro zábavu, během návštěvy mé kamarádky Marie, která mi říkala, že je to děsně fajn na zabití nudy. Nebyla jsem tam proto, abych našla lásku na celý život, upřímně ani nevěřím, že by to bylo přes Tinder možné. Můj profil tam byl spíše tak nějak "for fun" a používala jsem ho k tomu, abych si našla mezinárodní kamarády. A víš co? Ono to docela fungovalo (ne vždycky, ale fungovalo). O tom tady ale dneska psát nechci. Nadpis asi mluví za vše, takže jdeme na "7 typů kluků, které můžeš potkat na Tinderu".

 

1. Kluci s pejskem

 

Tihle kluci mají fotky (ať už klasické nebo selfie) se svým (budeme doufat, že není půjčený pro fotku) pejskem. Asi prostě spoléhají na to, že holky dají swipe, protože vidí roztomilého psa. Nejvtipnější je, že znám pár holek, na které to vážně funguje. Ať už je ten kluk jejich typ, nebo ne, vidí jen a pouze ten roztomilý čumáček a přesně tomu dají zelenou. Na mě tenhle druh fotek teda úplně nefungoval, spíš mě vždycky rozesmálo, že to někdo ještě hraje na zvířátko.

 

2. Perverzní fotky

 

Abych pravdu řekla, dost mě překvapilo, že je tam těchto fotek opravdu minimum, nebo alespoň co já jsem viděla (občas to vlastně člověk ani vidět nechce). Vždycky pak přemýšlím, co ty kluky vede k tomu fotit tenhle styl fotek. Mají tak malé sebevědomí? Nebo jim dělá dobře, že to uvidí velké množství holek? Protože já to prostě nechápu a vážně by mě zajímalo, co je k tomu vede.

 

3. Profily bez fotek

 

Nevím, jestli to těm klukům někdo řekl, ale pointou Tinderu je to, že si člověk má prohlédnout fotku druhého pohlaví a podle ní se rozhodnout, jestli ji posune doprava, nebo doleva, což tenhle druh účtu úplně neumožňuje. Takže prosím všechny "bezfotkové stalkery", aby to zkusili přes nějakou jinou aplikaci, která není založena na zveřejnění jejich obličeje. A ne, opravdu se nepočítá, když tam nahraješ černou fotku (nebo jakoukoliv jinou barvu). Já si tam totiž žádné obličeje rozhodně nedomýšlela a tuším, že jsem nebyla jediná.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Randíš přes APLIKACI? Na tohle si dej bacha!
Já a TINDER! Jaká je moje zkušenost?
Randíme přes appky, posíláme sexy SMSky: Co říká sexting tobě?

 

4. Profesionální fotky

 

Občas tam člověk narazí na kluky, kteří mají jako hlavní fotku tu, kterou fotil nějaký profesionální fotograf, nebo minimálně někdo, kdo vlastní pořádný foťák. Proti tomu samozřejmě nic nemám, problém je ale v tom, že občas se tyhle "profi" fotky úplně neshodují s realitou. V některých případech tam někdo zároveň nahraje i nějakou tu selfie, a to pak v 9/10 případů přemýšlíš, jestli je to vůbec stejný člověk. Takže moc prosím, snaž se tu realitu moc nepřikrášlovat filtry, protože ve skutečném světě je použít prostě nemůžeteš.

 

5. Vtipné popisky

 

Tenhle druh kluků mě fakt bavil. Je fajn, že si někdo v dnešní době tweetů, kdy potřebuješ jen minimum znaků, dá tu práci a přidá na svůj profil nějaký vtipný popisek.


"Prosím úchylové nepsat a radši rovnou posílat foto."

 

"Nejstem žádný kulturista, milionář ze mě teprve bude a krom špatného smyslu pro humor, jsem neskutečně ukecanej."

 

"Why should you match me: - no dick pics after 5 minutes - no half naked mirror pics - not wearing sunglasses in a club - no dick pics after 10 minutes - too dumb to fool you - no dick pics at all (I promise)."


"I promise I'll spoon you after."

 

6. Fotky s přítelkyní

 

Jako vážně? Vážně si dáš na Tinder fotku s přítelkyní? Co sakra vlastně děláš na Tinderu, když máš přítelkyni, která v 99% případů vypadá ultra mile. To mi přijde fakt pokrytecké!

 

7. Fotky s kamarády

 

Fotky s kamarády jsou super! Já miluju tenhle druh fotek, ale ne, pokud jsem tě v životě neviděla a mám tím pádem hádat, kdo z fotky je vlastně dotyčný, kterému patří daný účet. Když už si tam dáváš fotku s kámošem, tak tam prosím přidej i nějakou, na které jsi jen ty - děkuji.

 

Tak mých sedm různých případů jsem tedy sepsala a zajímá mě, jestli máš taky nějaké konkrétní typy, na které jsi na Tinderu narazila ty?

 

Rozhodně ber tenhle článek s nadsázkou, nechci tady ukamenovávat lidi, co se vyfotí s pejskem ani kohokoliv jiného. Psala jsem to spíše pro zasmání a taky jako varování pro všechny ty, kteří si Tinder třeba teprve stáhnou.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •