Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Poslední dobou se mi kromě zkoušek nakupila i spousta kultury, a tak se stalo, že ve čtvrtek vyrážím s mamčou na Paní Bovaryovou (což je mimochodem jedna z mých oblíbených klasických děl) do divadla Antonína Dvořáka a hned další čtvrtek se chystám...

Jak často chodíš do divadla?

Divadlo
zdroj: Thinkstockphotos Divadlo
aktualizováno 25.08.2018, 00:00 | 25.08.2018, 00:00 | Krásná.cz/enthusiaster

Poslední dobou se mi kromě zkoušek nakupila i spousta kultury, a tak se stalo, že ve čtvrtek vyrážím s mamčou na Paní Bovaryovou (což je mimochodem jedna z mých oblíbených klasických děl) do divadla Antonína Dvořáka a hned další čtvrtek se chystám na Lišku do divadla Aréna.

V dubnu mě naši bývalí profesoři z gymplu poprosili, jestli bych jim opět po roce nenafotila divadelní představení, a tak se stalo, že jsem po příletu z Holandska hned druhý den ráno utíkala na tramvaj se stativem a foťákem v batohu, abych byla včas v divadle na představení Pět x pět.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Divadelní etiketa: Co si obléknout a jak nebýt za burana?
Divadlo mi dalo zkušenosti k nezaplacení!
Muzikálové tipy: Co si nenechat ujít v roce 2018?

 

Během posledního roku jsem do divadla zašla jen minimálně, takže jsem ráda, že se zase trošku kulturně angažuji. I když tohle naše "gymplácké" představení, které je mimochodem na daleko vyšší úrovni, než bývají školní besídky, je každoroční tutovka.

 

A jak jsi na tom s kulturou ty? Jak často chodíváš do divadla?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •