Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zadeček upoutává mužskou pozornost, ať chceš, nebo ne. Proto by ses měla snažit, aby vypadal trošku k světu. Každá ho od přírody nemá ideální, ale pokud budeš cvičit, vypracuješ ho do sexy podoby.

7 CVIKŮ pro pevnější zadeček. Získej ho do měsíce

aktualizováno 10.07.2012, 00:00 | 10.07.2012, 00:00 | Krasna.cz/lk

Zadeček upoutává mužskou pozornost, ať chceš, nebo ne. Proto by ses měla snažit, aby vypadal trošku k světu. Každá ho od přírody nemá ideální, ale pokud budeš cvičit, vypracuješ ho do sexy podoby.

Pokud jsi se nenarodila jako královna krásy, ale toužíš po krásné postavě, musíš se prostě smířit s tím, že budeš na své figuře muset pracovat. Někdy to jde snadno, jindy trošku hůře, ale bez pohybu to nepůjde nikdy.

Zde máš pár cviků, které při pravidelném cvičení opravdu zabírají. Stačí, když je budeš cvičit alespoň třikrát týdně po celý měsíc, a ucítíš na svém těle změnu. Pokud vydržíš dva měsíce, uvidí změnu i ti největší ignoranti. Takže pokud chceš mít pevnějí pozadí, vzhůru do toho!

Cvik č. 1

Klekni si na kolena, paže opři předloktím o podložku. Pod koleno pravé nohy si dej činku a zvedni pokrčenou nohu do výšky tak, aby se koleno dostalo jen do úrovně zadečku. Nádech. S výdechem spusť koleno pravé nohy do úrovně kolena levé nohy, krátce podrž a opět vrať do výchozí pozice. Opakuj 20 – 30x na každou nohu, a to ve třech sériích. Pokud nemáš činku, nic se neděje, tento cvik můžeš dělat i bez ní.

Cvik č. 2
Druhý cvik má stejnou výchozí pozici jako cvik první. Pravou nohu však zanož pokrčenou tak, aby koleno bylo ve výšce zadečku. (Obrázdek najdeš pod titulkem článku). Nyní nohu pomalu zvedej tak, aby chodidlo směřovalo do stropu. Tento pohyb ti nepůjde ve velkém rozsahu, stačí, když nohu zvedneš o 10 centimetrů. Opakuj 30x ve třech sériích na každou nohu.

PŘEČTI SI TAKÉ:

A do třetice stejná výchozí poloha. Opět zvedni zanoženou pravou nohu tak, aby bylo koleno ve výšce zadečku a pak zakopávej, tentokrát směrem k zadečku. Pata by se neměla hýždí dotknout, ale měla by skončit asi 10 centimetrů nad jejich úrovní. Vrať do výchozí pozice. Opět opakuj 30x na každou nohu, a to ve třech sériích.

Nyní trošku posílíme i stehna.

Cvik č. 4
Lehni si na levý bok, pravou nohu pokrč, chodidlo je opřené o zem. Levou nohu drž napnutou mírně nad zemí, patu do fajfky, kotníkem vzhůru. Loktem levé ruky se opři o zem, pravou rukou si přidržuj činku na vnitří straně stehna. S výdechem zvedej nohu nahoru a krátce ji v této pozici podrž. Pak se vrať do výchozí pozice. Opakuj 20x na každou nohu ve třech sériích.

 

 

Cvik č. 5
Zůstaň ležet na levém boku, ale pravou nohu polož na levou. Podepři si hlavu levou rukou, patu pravé nohy zahno do fajfky, špička směřuje k podlaze. Zvedej plynule patou ke stropu asi půl metru do výšky. S výdechm plynule spouštěj. Opakuj 30x ve třech sériích na každou nohu.

Pozor, všechny výše uvedené cviky je třeba dělat tahem, nikoliv švihem.

Cvik č. 6
Dalším výborným cvikem na zadeček a stehna jsou výstupy. Najdi si doma nějaký schod, nebo stoličku, na kterou budeš moct stoupat. Cvičení je naprosto jednoduché. Postav se rovně před překážku a pravou nohou si na ni stoupni, vytáhni nahoru celé tělo, přenes váhu a pravou nohu opět došlápni na zem. Opakuj 100x, pak nohy vystřídej. Je jasné, že čím je schod vyšší, tím je cvičení účinější.

 

 

Cvik č. 7
Posledním, ale možná tím nejúčinějším cvikem, jak posílit stehna a zadeček, je obyčejná chůze, mysli na to, když někam půjdeš. Narovnej se v zádech, hlavu drž zpříma, zatáhni břicho, podsaď pánev. Dělej rázné, spíš delší kroky. Jdi tak rychle, aby ses zadýchala, ale abys ještě dokázala mluvit. Vydrž aspoň 10 minut.3 hlasů
Vaše hodnocení