Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Není to tak dávno, co světem hýbal trend vychrtlých postav, vystouplých pánevních kostí a mezer mezi stehny. Určité striktní „ideály krásy“ ve světě sociálních sítí a mezi známými osobnostmi stále ještě přetrvávají, ale rozhodně už nejsou, co býva...

Anorexie a kolotoč diet ji psychicky ničily: Nová image Demi Lovato inspiruje jistě i vás

Demi Lovato - 5
zdroj: Instagram Demi Lovato - 5
aktualizováno 18.07.2018, 00:00 | 18.07.2018, 00:00 | Krásná.cz

Není to tak dávno, co světem hýbal trend vychrtlých postav, vystouplých pánevních kostí a mezer mezi stehny. Určité striktní „ideály krásy“ ve světě sociálních sítí a mezi známými osobnostmi stále ještě přetrvávají, ale rozhodně už nejsou, co bývaly. Naštěstí.

Největším průlomem podobných trendů se stal moment, kdy se do boje za „pozitivnější pohled na ženskou postavu“ pustily i mladé celebrity. Jednou z takových dívek je i Demi Lovato, která je důkazem toho, že jako „krev a mléko“ může být ženská postava mnohem víc sexy než jako „kost a kůže“.

 

Demi Lovato - 4
(Foto: Instagram)


A co v jejím případě způsobilo velkou změnu ve vnímání vlastní krásy? Chvíle, kdy ji šlo o zdraví. Před pár lety byla Demi vyhladovělá a věčně unavená ze striktních diet. A právě v tomto období si řekla jednou provždy dost a na jakákoli omezování se zkrátka a jednoduše vykašlala.

 

Demi Lovato - 3
(Foto: Instagram)


Jak sama říká – stále jí záleží na zdraví, jí vyváženou stravu a pravidelně cvičí. Ale zároveň ví, že je normální si čas od času dopřát burger, hranolky, pizzu anebo zmrzlinu.


Před nedávnou dobou na svém Instagramu zveřejnila fotky, ve kterých záměrně poukazuje na „nedokonalosti“ své postavy, které známe všechny – špíček na břiše, strie a celulitidu, a jak sama píše, miluje se takovou, jaká je. A právě proto, že je máme skoro všechny, není lepší hodit tyhle domnělé nedostatky za hlavu? Strie a celulitidu vymažete ztěží, ale když budete přiměřeně jíst a hýbyt se a vaše postava bude vypadat zdravě, nějaký ďolíček nebo jizvička by vás rozhodně rozhodit neměly.

 

Demi Lovato - 1
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Velká inspirace! Dívka se vypořádala s dětskou baculatostí i anorexií. Co radí ostatním?

Proměna, která ti otevře oči! Proč dívka dobrovolně přibrala na váze?

Tajemství úspěšného hubnutí? Jak na to bez vážení a hladovění


Právě ženy, jako je ona, mají na svědomí, že se pohled na ženskou krásu v poslední době vyvíjí a proměňuje - v pozitivním slova smyslu. Tak k čemu se trápit zbytečnými dietami? Buďte raději zdravé a šťastné. Všechna ženská těla jsou svým osobitým způsobem krásná. I to vaše.0 hlasů
Vaše hodnocení