Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Rozhodli jsem se, že měsíc červen zasvětíme cvičení a zdravé stravě. Přidej se k nám a na konci měsíce tě bude čekat odměna v podobě krásné postavy. Dnes jsem se podívali na zoubek uznávané a okouzlující modelce Gigi Hadid.

Buď fit jako GIGI HADID! Známe její každodenní fitness plán

Gigi Hadid
zdroj: oficiální zdroj Gigi Hadid
aktualizováno 01.06.2017, 16:19 | 01.06.2017, 16:19 | Krásná.cz

Rozhodli jsem se, že měsíc červen zasvětíme cvičení a zdravé stravě. Přidej se k nám a na konci měsíce tě bude čekat odměna v podobě krásné postavy. Dnes jsem se podívali na zoubek uznávané a okouzlující modelce Gigi Hadid.

Jak to dělá, že i při svém náročném povolání stíhá cvičit? A jak vypadá její jídelníček?

 

Sportuje už od malička
"Tajemství mé postavy tkví ve zdravém jídle a pravidelném cvičení. Dvanáct let jsem hrála volejbal, jezdím na koni a také se snažím, abych si každý den zaboxovala. Když boxuji, tak zapomínám na okolní svět. Stejně tak zapomínám i na to, že právě makám na své postavě," řekla Gigi magazínu People.com. Jak je známo, box je velmi účinné kardio, během kterého spálíš tisíce kalorií. Pokud ti box přijde moc surový, můžeš zkusit třeba kruhový trénink nebo TRX. Vlastně kterékoliv kardio ti pomůže v boji s přebytečnými kily a je jenom na tobě, jaký druh cvičení ti bude nejbližší.

 

Gigi Hadid
(Foto: oficiální zdroj)

 

Zkus balet!
Před očekávanou přehlídkou Victoria's secret se Gigi rozhodla pro změnu svého cvičícího plánu. Přesunula se do New Yorku, kde v N.Y.C' Gotham Gym navštěvovala nejen oblíbené lekce boxu. Každé ráno také chodila na baletní kardio, které je v současné době velmi populární. Tohle cvičení zřejmě přineslo ovoce, protože Gigi na přehlídce opravdu zazářila. 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Zacvič s problematickými partiemi! 5 cviků pro kompletní zpevnění
Nejlepší WORKOUT VIDEA, se kterými tě cvičení bude bavit!
Čemu se vyhnout aneb 3 nejčastější chyby při cvičení


Dieta s rozumem
Je jasné, že pokud chceš zhubnout pár kil, je zapotřebí upravit svůj jídelníček. Rozhodně ale zapomeň na drastické diety. "Jím zdravě, když chci. Stejně tak to mám i se cvičením. Nikdy však nedržím nezdravé diety, které by mému tělu akorát ublížily," dodává světoznámá modelka. A to dokazuje i na svém Instagramu, kam občas přidá fotku třeba s nezdravým drinkem. "Vždycky si říkám, že jím zdravě, abych zůstala fit. Na druhou stranu, pokud si jednou za čas dám nezdravé jídlo, udržím se zdravá po duševní stránce," zdůrazňuje modelka, která dodává, že ujíždí na hamburgeru z N.Y.C.'s J. G. Melon. Pokud někdy budeš v New Yorku, pak rozhodně vyraz tam.

 

Gigi Hadid
(Foto: Instagram)


Cvičení si naplánuj

Pro lepší orientaci si zkus cvičení rozplánovat. Každý týden si vytvoř plán cviků a odcvičený den si odškrtni. "Celé cvičení je o tvrdé práci a také o tom, kolik sil do něho chcete vložit. Zrovna Gigi patří mezi lidi, kteří do cvičení dávají všechno," tvrdí Rob Piela, který Gigi trénuje již přes dva roky. Toho, že je Gigi opravdu zapálená pro sport, si všimla i sportovní značka Reebok, pro kterou Gigi nafotila úžasnou kampaň na sportovní oblečení. 

 

Na krásné fotky vyrýsované Gigi Hadid se podívej v galerii.

 

Fotogalerie

1 / 9 Otevřít fotogalerii0 hlasů
Vaše hodnocení