Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Blonďatá herečka je pořád štíhlá jako proutek. Jaké je tajemství její figury?

Cameron Diaz: Cpu se a stejně nepřiberu!

aktualizováno 12.01.2011, 11:31 | 13.01.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Blonďatá herečka je pořád štíhlá jako proutek. Jaké je tajemství její figury?

Herečka Cameron Diaz sice miluje sport a tanec, ale na diety nikdy moc nebyla. Ačkoli si při tom ráda dopřeje dobré a někdy i pěkně nezdravé jídlo, při své výšce 173 centimetrů váží jen 54 kilogramů. „Mám obecně problémy nějaké to kilo přibrat,“ tvrdí hvězda filmu Prázdniny.
 

„Když třeba natáčím filmy, musím jíst o dost víc. Pořád jím, protože během natáčení spaluju mnohem víc energie. I když sedíme na place, pořád se chystáme na další scény, a tím spalujeme energii,“ vysvětlila Cameron skotskému listu Daily Record.

 

„Snažím se jíst jen správná jídla, taková, která můžu jíst celý den. Mám opravdu dost dobrý metabolismus. Někdy chci přibrat na váze a nemůžu. To je moje utrpení,“ posteskla si  usměvavá kráska.

 

 

Není ale pravda, že by měla svou štíhlou figuru úplně zadarmo. V posilovně je pětkrát týdně, pravidelně tančí, v létě surfuje, v zimě jezdí na lyžích a snowboardu, díky své roli v Charlieho andílcích podlehla i kouzlu bojových umění. Díky tomu je její tělo pořád tak pevné a pružné.

 

Chceš okopírovat její fitness režim? Tolik času na cvičení, jako má Cameron, asi nenajdeš, ale můžeš začít s jejím jídelníčkem. Hlavní Cameronino pravidlo je, aby byl její jidelníček vyvážený a poskytl jí veškeré potřebné živiny. Inspirovala se hlavně japonskou kuchyní. A to je dobrý vzor, protože v Japonsku je naprosté minimum obézních lidí.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Protanči se ke štíhlé postavě

Nejlepší dieta? Jez co chceš a nepočítej kalorie

Z diety se může člověk „zbláznit“

 

Asi tušíš, že hranolky a knedlíky nejsou pro šik figuru to nejlepší, ale nemusíš se bát, že by japonská kuchyně byla ošizená a bez chuti.Stejně jako Cameron zařaď do svého jídelníčku zelený čaj, který pročišťuje a nabije tě energií, hodně ryb a sushi, sóju, rýži, rýžové nudle, ovoce a zeleninu.

 

Není to ale jen o jídle. Japonci také jedí mnohem menší porce než my. Zkus to také a uvidíš, že strádat hlady nebudeš. Možná jsi jen byla zvyklá se přejídat, protože tě maminka učila, že nechávat zbytky na talíři se nemá.

 

Jestli nejsi zvyklá snídat, rozhodně se to nauč. V japonském jídelníčku je snídaně základ. Dávají si polévku s tofu a zeleninou, k tomu misku rýže a k pití zelený čaj. Pro nás docela neobvyklá snídaně, ale stojí za to ji vyzkoušet. Budeš mít energii na celý den a nebudeš se cítit hladová.4 hlasů
Vaše hodnocení