Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nebaví tě cvičení a přísné diety tě ničí? Hubnout se dá mnohem příjemněji. Správnou polohou v sexu můžeš shodit i pět kilo za dva týdny.

Chceš zhubnout? Milujte se vestoje!

aktualizováno 19.03.2011, 00:12 | 19.03.2011, 00:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Nebaví tě cvičení a přísné diety tě ničí? Hubnout se dá mnohem příjemněji. Správnou polohou v sexu můžeš shodit i pět kilo za dva týdny.

Je pravda, že nejzdravějším ze všech způsobů, jak zhubnout, je prostě se hodně pohybovat. A protože i milostné hry v posteli mohou být dost divoké a dynamické, je i sex jednou z velmi účinných metod, jak zhubnout. Není však sex jako sex. Vše závisí na poloze, kterou si vyberete.

 

Němečtí výzkumníci uskutečnily experiment, do kterého se zapojilo 500 párů. Tito dobrovolníci měli praktikovat sex pouze ve vertikální poloze, tedy vestoje! Jiná poloha byla nepřípustná a milování mělo probíhat každý den po dobu dvou týdnů.

 

Výsledky ukázaly, že za těchto čtrnáct dnů účastnice ženského pohlaví shodily od tří do pěti kilogramů, aniž musely měnit či omezovat svůj jídelníček. Ani jedna z nich dokonce nemusela navštívit posilovnu!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Sexy zadek bez posilovny? Máme podrobný návod!

Chceš pěkná prsa? Zpevni je!

Získej za 14 dní užší pas o 5 centimetrů

 

Tento experiment je důkazem toho, že i minimální a pravidelný pohyb, a tedy i sex v té správné poloze, ti může pomoci. A také je to dobrý argument pro tvého partnera, pokud se mu do milování příliš nechce ...

 

Proč při sexu ve stoje spaluješ víc energie? Zapojuješ při něm totiž více svalů, a tím spaluješ větší množství energie. Hlavně jsi mnohem aktivnější, než třeba v misionářské poloze, kdy je většina aktivity na straně tvého kluka.

 

Jdeš do tohohle hubnoucího experimentu taky? Určitě je to příjemná metoda, jak shodit přebytečná kila.9 hlasů
Vaše hodnocení