Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Blahodárný nápoj zažene špeky i nafouknuté bříško, uleví ale i trávení.

Co platí na tuk na břiše? Vyrobte si nápoj, se kterým plavkovou sezonu ještě stihnete

dívka v plavkách
zdroj: Getty Images dívka v plavkách
aktualizováno 28.05.2019, 00:00 | 28.05.2019, 00:00 | Krásná.cz

Blahodárný nápoj zažene špeky i nafouknuté bříško, uleví ale i trávení.

Také patříte mezi ty, kterým se usazují nežádoucí kila zejména v oblasti pasu a na břiše? Chcete-li před plavkovou sezonou pořádně zabojovat a zbavit se špíčků, kromě cvičení a zdravé životosprávy vám může pomoci speciální nápoj, který pomáhá bojovat s tukem v problematických partiích. Nestojí tisíce, naopak: vyrobíte si ho hravě doma z běžně dostupných surovin.


Potřebujete:


Šťávu ze 4 citronů
2 polévkové lžíce skořice
3 polévkové lžíce medu
2-3 cm zázvoru
130 ml studené vody


Postup:


Zázvor nastrouhejte najemno, přidejte med, koření, šťávu z citronů a vodu a důkladně promíchejte. Uchovejte v uzavíratelné nádobě v lednici.

 


Nastartuje metabolismus


Řada lidí pije vodu s citronem ráno nalačno, protože nastartuje metabolismus, osvěží a rozproudí pohyb střev. Tento nápoj je ještě účinnější. Skořice rovněž podporuje metabolismus, popožene trávení, navíc má antibakteriální vliv a pomáhá proti nežádoucím kvasným procesům ve střevech. Stejně tak zázvor prospívá metabolismus a lepšímu štěpení tuků. Spolu se skořicí mají prohřívající účinek, což je na tuky účinný zabiják.


Dopřejte si dvakrát denně lžičku tohoto nápoje, vždy před jídlem. Kúru držte po dobu dvou týdnů. Budete-li ji chtít zopakovat, dejte si mezi tím dva týdny pauzu, pak si ji můžete naordinovat znovu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Konec tlustým stehnům: 10 cviků, které zajistí sexy nohy
8 triků, jak zpevnit a zeštíhlet problematické partie
Jednoduché cvičení, které vyřeší všechny problematické partie


Blaho pro zdraví


Konzumace tohoto nápoje pomáhá snížit krevní tlak, ulehčit trávení, zbavuje překyselení, zbavit tělo zadržené vody a pocitu nafouknutosti, suroviny pomáhají i v prevenci srdečních onemocnění a mozkové mrtvice. Pozitivní vliv má i na nervovou soustavu, zlepšuje sluch, zrak i paměť. Přispívá k celkovému posílení imunity, psychické vyrovnanosti, lepšímu spánku, pomáhá zvýšit energetickou hladinu.0 hlasů
Vaše hodnocení