Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jess měla jako malá holka ráda sport a nikdy ji netrápily problémy s váhou. O to větším překvapením pro její okolí i pro ni samotnou bylo, když v říjnu roku 2012 dostáhla váhy 97 kg. Jak se s nadbytečnými kily popasovala?

Co s tělem udělá sedavé zaměstnání a jak se znovu nakopnout k hubnutí? Inspirujte se příběhem fitness trenérky Jess!

Jess Dukes
zdroj: Instagram Jess Dukes
aktualizováno 05.12.2018, 00:15 | 05.12.2018, 00:15 | Krásná.cz

Jess měla jako malá holka ráda sport a nikdy ji netrápily problémy s váhou. O to větším překvapením pro její okolí i pro ni samotnou bylo, když v říjnu roku 2012 dostáhla váhy 97 kg. Jak se s nadbytečnými kily popasovala?

Jess Dukes je nyní vyhledávanou fitness trenérkou a nutriční poradkyní a na Instagramu svou proměnou inspiruje tisíce žen se stejným osudem.

 

Jess Dukes
(Foto: Instagram)

 

Ještě když byla Jess školou povinná, hodně sportovala, milovala běh a váhu nemusela vůbec řešit. Problém nastal, když si po škole našla práci na plný úvazek a dlouhé dny proseděla v kanceláři v korporátní společnosti. Místo toho, aby po práci navštívila tělocvičnu, vyrazila s kolegy na drink a ručička na váze se začala pomalu ale jistě přibližovat stovce.

 

Jess Dukes
(Foto: Instagram)

 

Jess si byla dobře vědomá toho, že přibrala, ale stále sama sebe utěšovala, že to není tak hrozné. Když si ale její obezity začali všímat i přátelé a rodina, došlo jí, že něco je špatně. Sama sobě si musela přiznat, že přibrala, a že ji vysoká váha limituje i v běžném životě. Byla stále vyčerpaná, unavená a dokonce i zavázat si tkaničky pro ni bylo obtížné.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PROMĚNA: Pomocí zdravé stravy a několika plastických operací konečně získala vysněnou postavu! Podívejte se na průběh její cesty!

PROMĚNA: Josie zhubla polovinu své váhy za pouhých 11 měsíců!
Instagramová influencerka zhubla 141 kg. Její tělo ale trápí ošklivá převislá kůže. Jak s tím bojuje?

 

Zásadní moment nastal, když na jedné společenské akci všichni účastníci včetně Jess dostali za úkol sepsat si všechna zklamání a úspěchy, které je potkaly v uplynulém roce. Jess najednou uviděla, že seznam zklamání úplně přehlušil její úspěchy a došlo jí, že za všechno může její váha. Bylo jí pouhých 23 let a byla nešťastná. Chtěla od života něco víc a tak se rozhodla pro změnu.

 

Jess Dukes
(Foto: Instagram)

 

Začala znovu cvičit a změnila své stravovací návyky. Za šest měsíců se jí podařilo zhubnout 22 kilo a sedmý měsíc potkala svého budoucího manžela, který také miluje fitness a Jess v něm získala velkou podporu. Ve finále se jí podařilo zhubnout 34 kilo a dostala se do nejlepší fyzické kondice, kterou kdy měla. Cvičení a zdravá strava se staly její vášní.0 hlasů
Vaše hodnocení