Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když chodila Hannah do školy, všichni ji brali jako tlustou, stotřicetikilovou kamarádku. Přestože to nesnášela, nebránilo jí to v tom, aby jedla převážně hamburgery a hranolky. Také pro ni byl tento způsob stravování nejjednodušší vzhledem k tomu...

4 kroky, které vám pomohou zhubnout! Hannah díky nim shodila 50 kilo

Hannah Lester
zdroj: facebook Hannah Lester
aktualizováno 31.10.2019, 00:00 | 31.10.2019, 00:00 | Krásná.cz

Když chodila Hannah do školy, všichni ji brali jako tlustou, stotřicetikilovou kamarádku. Přestože to nesnášela, nebránilo jí to v tom, aby jedla převážně hamburgery a hranolky. Také pro ni byl tento způsob stravování nejjednodušší vzhledem k tomu, že si v rychlém občerstvení přivydělávala. Kromě toho Hannah přiznává, že byla celkem líná něco se sebou dělat.

Kvůli konzumaci nezdravých potravin a nedostatku pohybu Hannah neustále přibírala. Na to, že nebyla moc vysoká, se její váha začala pohybovat nebezpečně vysoko. Změna měla přijít, až když dokončila studium a nastoupila do svého prvního zaměstnání. Zvrat nastal ve chvíli, kdy se mezi jejími spolupracovníky rozšířila hubnoucí výzva.

 

Hannah Lester
(Foto: facebook)


To pro ni bylo dostatečným důvodem k tomu, aby podnikla první kroky ke změně. Potřebovala sama sobě dokázat, že hubnutí dotáhne do konce. Jako první cíl si Hannah stanovila zhubnout 15 kilo za 4 měsíce. Přestala jíst jídlo z fastfoodů a snížila množství sladkých nápojů, které denně vypila. Naopak začala pít víc vody a také častěji chodit.

 

Hannah Lester
(Foto: facebook)


Poté, co Hannah ztratila prvních 5 kilo, už věděla, že tento souboj s vlastním tělem může vyhrát. A tak se rozhodla v hubnutí pokračovat. Svého cíle zhubnout 15 kilo dokonce dosáhla o dva měsíce dřív, než předpokládala. V začátku svá kila navíc ztrácela opravdu rychle.

 

Hannah Lester
(Foto: facebook)


Když zhubla 22 kilogramů, bylo načase upravit své návyky tak, aby si výslednou váhu udržela. Kromě procházek už také chodila do tělocvičny, kde cvičila na stepperu. Také nyní mnohem víc jedla doma, což pro ni bylo zdravější. Po pouhých třech letech zhubla 45 kilo a během dalších tří let svou váhu udržovala, přičemž se jí povedlo shodit dalších 12 kilo. Se svými výsledky je opravdu spokojená.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PROMĚNA: Megan si začala sama vařit a zhubla 77 kilo!
PROMĚNA: Mladá maminka Brittany nezhubla jen 49 kilo, zbavila se i úporné deprese
PROMĚNA: Ve škole se jí za jejích 115 kg posmívali. Nyní nosí o pět čísel menší šaty a její postavu jí mnohé závidí


Hannah často dává různé tipy lidem, kteří by chtěli podobně jako ona zhubnout. Nejčastěji radí následující věci:


1. Nechte si oblečení z doby, kdy jste byly obézní, jako připomínku


Kdykoliv Hannah ztrácí motivaci, podívá se na své staré oblečení a vzpomene si, jak dlouhou cestu ušla. Také ji to ujistí v tom, že nechce znovu přibrat natolik, aby toto oblečení oblékla. Nestačí jen říkat si, kolik kilo jste zhubly. Podle Hannah udělá pohled na XXL tričko mnohem víc.

 

Hannah Lester
(Foto: facebook)

 

Hannah Lester
(Foto: facebook)


2. Oslavujte vítězství, která nejdou změřit


Postupem času se váha Hannah zmenšovala čím dál tím pomaleji, což ji frustrovalo. Raději se proto nesoustředila na čísla, která váha naměří. Důležitější pro ni bylo, jak se cítila nebo které šaty už může se svou štíhlejší postavou obléknout.


3. Stanovujte si přiměřené cíle


Hannah si neřekla hned na začátku, že zhubne 50 kilo. Nejdřív se rozhodla zhubnout 15 kilo, a když se jí to povedlo, rozhodla se shodit dalších 5. Říká, že při hubnutí je opravdu důležité nejdřív zdolávat malé překážky. Zpočátku začněte každý den půl hodiny chodit a omezte některé potraviny. Až to dokážete, můžete si dát za cíl něco dalšího.

 

Hannah Lester
(Foto: facebook)


4. Zjistěte, co vám sedí


Mnoho lidí zhubne díky tomu, že nejedí tolik sacharidů. Tato metoda však na Hannah neplatila. Pro ni je mnohem lepší, když si každé ráno zacvičí. Nevyhledává ani žádné trendy v hubnutí, zkrátka se jen drží toho, co na ni funguje.0 hlasů
Vaše hodnocení