Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pro mnoho lidí je návštěva Disneylandu snem. Pro Christinu Jordanovou byl ale výlet do zábavního parku jedním z nejhorších dnů jejího života a zároveň životním zlomem. Dlouhá léta bojovala s nezdravým stravováním a přejídáním, a tak tehdy vážila 1...

Díky trapasu v Disneylandu Christina zhubla na polovinu své váhy

proměna
zdroj: Instagram proměna
aktualizováno 25.09.2019, 00:00 | 25.09.2019, 00:00 | Krásná.cz

Pro mnoho lidí je návštěva Disneylandu snem. Pro Christinu Jordanovou byl ale výlet do zábavního parku jedním z nejhorších dnů jejího života a zároveň životním zlomem. Dlouhá léta bojovala s nezdravým stravováním a přejídáním, a tak tehdy vážila 122 kilo.

Co se jí tam přihodilo? Christina s rodinou čekali ve frontě na jednu atrakci dvě hodiny. Byli celí zpocení a působili výstředně. Když už se konečně dostali na řadu a mohli si po dlouhém čekání sednout, Christina zjistila, že je bezpečnostní pás moc malý na to, než aby si ho přes sebe dokázala zapnout.

 

proměna
(Foto: Instagram)


Kromě toho za sebou slyšela: „Je mi líto, paní, ale pro tuto jízdu jste příliš velká.“ A tak musela odejít. Při odchodu se ale kvůli svým širokým bokům nevešla do výstupního průchodu. Ať se snažila jakkoliv, nemohla tam zapadnout a pořadatelé kvůli ní museli otevřít speciální velkou bránu. Christina se v tu chvíli cítila jako skot, kterého vedou na porážku.

 

proměna
(Foto: Instagram)

 

proměna
(Foto: Instagram)


Byl to nejtrapnější okamžik jejího života, který ji přinutil změnit svůj životní styl. V ten den se sama sobě zavázala, že musí být zdravější. Nechtěla být kvůli své váze po zbytek života na vedlejší koleji!

 

proměna
(Foto: Instagram)


O devět měsíců později zhubla na polovinu své původní váhy, tedy na něco málo přes šedesát kilo. Jak se jí to povedlo? Po letech zkoušení všech možných diet včetně toho, že jí doktor předepsal nejíst víc než 500 kalorií denně, Christina konečně převzala věci do svých rukou.

 

proměna
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kvůli váze nesnášela nákupy i tělocvik. Pak zhubla přes 60 kilo!
PROMĚNA: Allie zhubla 44 kilo, stejně ale nebyla šťastná. A tak zase přibrala
PROMĚNA: Naomi si kompenzovala problémy ve vztazích jídlem. Pak zhubla 68 kilo!


Začala číst vše, co se týkalo holistického způsobu stravování. Jde o to, aby si díky dobrému jídelníčku jedinec udržoval zdraví, přičemž se zohledňují jednotlivé potřeby každého člověka. Christina se rozhodla, že se nebude zaměřovat na to, aby byla hubená, ale hlavně aby byla zdravá. Věděla, že její tělo už si pak samo poradí s tím, jak bude vypadat.

 

proměna
(Foto: Instagram)

 

proměna
(Foto: Instagram)


Začala jíst pětkrát až šestkrát denně a každá porce jídla obsahovala bílkoviny, komplexní uhlyhydráty a zdravé tuky. Po devíti měsících se jí podařilo zhubnout vše, co chtěla a svou váhu si udržuje dodnes. Dokonce přiznává, že jí pětkrát víc, než když bývala obézní.

 

proměna
(Foto: Instagram)


Nyní Christina pracuje jako odbornice na výživu, která má v této oblasti vzdělání. Pomáhá všem, kteří chtějí zhubnout jako ona. Přestože svůj boj málem vzdala, nyní se cítí být svým nejlepším já, je zdravá a hlavně má pocit, že žije.1 hlasů
Vaše hodnocení