Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když byla nejtěžší, vážila přes sto dvacet kilogramů. Dokonce jí kvůli váze přišla výsměšná zpráva. I tak to všechno ale překonala a dnes je z ní kráska.

Jennifer zhubla na polovinu své původní hmotnosti a vypadá úžasně

JENNIFER
zdroj: Instagram JENNIFER
aktualizováno 24.04.2019, 00:01 | 24.04.2019, 00:01 | Krásná.cz

Když byla nejtěžší, vážila přes sto dvacet kilogramů. Dokonce jí kvůli váze přišla výsměšná zpráva. I tak to všechno ale překonala a dnes je z ní kráska.

Jennifer Ginley nejdřív nezamýšlela zhubnout tolik. Pak však jednoho červnového dne obdržela ošklivou esemesku od váhového konzultanta, která měla být původně zaslána někomu jinému. Dívčinou důvěrou sama v sebe to úplně otřáslo a zároveň ji to nakoplo makat ještě víc a dostala se tak tam, kde je dnes.

 

JENNIFER
(Foto: Instagram)


Věděla, že přibrala, netušila ale kolik


Na začátku svého příběhu dívka moc dobře chápala, že nabrala kila. Nechtěla ale vidět výsledné číslo na váze, které bylo 124 kilogramů, jak později poznala. Zúčastnila se tak setkání Světa hubnutí a její váha byla takzvaně „slepá“, což znamenalo, že se nedozvěděla, kolik přibrala nebo naopak zhubla.

 

JENNIFER
(Foto: Instagram)


Pak jí ale přišla zpráva, kde spolu s vysmátým emotikonem stálo, že i při zhubnutí 30 kilo bude stále vážit kolem devadesáti. Odesílatel ji posměšně označil za perfektní princeznu. Esemeska měla být nejspíš původně doručena nějakému jeho kolegovi ze Světa hubnutí, protože jen tam znali její váhové údaje.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PROMĚNA: Ve škole se jí za jejích 115 kg posmívali. Nyní nosí o pět čísel menší šaty a její postavu jí mnohé závidí
PROMĚNA: Josie zhubla polovinu své váhy za pouhých 11 měsíců!
PROMĚNA: Zhubnout za rok více než 50 kilo? Tato žena to zvládla a ještě mnohem víc!

 

JENNIFER
(Foto: Instagram)


Jennifer to ale nenechala jen tak a sdílela zprávu na svém Instagramu. Ironicky dodala, že si to nezasloužila, protože zhubnout třicet kilo její cíl rozhodně nebyl. Její záměr byl totiž zhubnout mnohem víc. Přesto jí z esemesky bylo tři dny nanic, cítila se, jakoby opět měla sto dvacet kilo, což ale nemohla přijmout, protože už za sebou přece jen nějaká kila nechala.

 

JENNIFER
(Foto: Instagram)


Když ale zprávu zveřejnila, dostalo se jí obrovské podpory a také reakcí od lidí, kteří ji chtěli následovat. Člověk by se neměl cítit kvůli své váze nemocně a ten, kdo nadváhu nezažil, neví, jak je těžké se s tím popasovat. I když zhubnou, stále občas zažívají pocity hanby a strachu. Existuje totiž hranice, kolik posměšků člověk ještě dokáže zvládnout a kolik už ne.

 

JENNIFER
(Foto: Instagram)


Poradce, který dívce osudnou zprávu poslal, musel později přestat pracovat na této pozici, protože ho Jennifer žalovala. Nechoval se k ní totiž s úctou a respektem, což je potřeba u každého zákazníka dodržovat. Navíc byly porušeny i její osobní údaje ohledně váhy. Za pomoci zdravější stravy a pohybu Jennifer všechno zvládla a všem ukázala, zač je toho loket.

 

JENNIFER
(Foto: Instagram)1 hlasů
Vaše hodnocení