Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Také miluješ všemožné diáře, plánovače a sešitky? Pak bys rozhodně měla rozšířit svou papírenskou sbírku i o fitness plánovač.V obchodech sice podobné sešity nalezneš, ale proč si ho nevyrobit? Nejen, že tě bude stát zlomek ceny, ale ještě si ho m...

DIY: Chceš mít o svém cvičení přehled? Vytvoř si FITNESS PLÁNOVAČ

Psaní deníku - 2
zdroj: Thinkstockphotos Psaní deníku - 2
aktualizováno 22.06.2017, 00:55 | 22.06.2017, 00:55 | DyA

Také miluješ všemožné diáře, plánovače a sešitky? Pak bys rozhodně měla rozšířit svou papírenskou sbírku i o fitness plánovač.V obchodech sice podobné sešity nalezneš, ale proč si ho nevyrobit? Nejen, že tě bude stát zlomek ceny, ale ještě si ho můžeš personalizovat podle svých potřeb a zájmů.

Se cvičebním plánovačem budeš mít přehled o svém fitness životě i jídelníčku.


Co budeš potřebovat:
Pevné desky s kroužkovou vazbou
Papíry
Samolepky

 Jak na to:

Postup je velmi jednoduchý a individuální. Nejprve si v obchodě vyber pevné desky s kroužkovou vazbou. Můžeš zvolit barevné, nebo třeba i obyčejně černé, které si přetvoříš podle svého gusta. Do desek dej papíry, které půjdou vložit do kroužkové vazby. Základ máš tedy hotový, a teď už začíná kreativnější část tvoření.


Plánovač si rozvrhni do několika kapitol. Určitě by neměly chybět kapitoly jako cvičení, stravování, wishlist apod. Dále si do kapitoly o cvičení rozepiš cviky na každý den. Po každém odcvičeném dni si políčko odškrtni. Jedině tak budeš mít ucelený přehled o svém cvičení. Kapitolu o stravování můžeš pojmout podobně. Nezapomeň si plánovač ozdobit samolepkami nebo washi páskami.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Akrobacie na kruhu: Trendy sport pro sílu, fyzičku i ladnost
Nejhorší mýty o běhání, kvůli kterým nehubneš a ještě si ničíš zdraví
Potřebuješ nastartovat metabolismus? Pak si dej před cvičením TENTO NÁPOJ


Zbytek papírů můžeš využít jako prostor pro tvé recepty, fotky z proměny, tipy a triky. Na tvorbu fitness plánovače rozhodně není ucelený návod. Stručně řečeno si ho vytvoř tak, aby odpovídal tvým představám. Uvidíš, že ti tento sešit pomůže s motivací, a především s přehledem o tvém životním style.

 

Inspiraci nalezneš v tomto videu.

 

 0 hlasů
Vaše hodnocení