Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přestože dřív své tělo Jenna Jameson jako striptérka, modelka, režisérka a herečka ve filmech pro dospělé ukazovala často, po třech dětech už neměla takovou postavu jako dřív. Jak se s tím popasovala, když už se dnes zase může poodhalit na Instagr...

Dříve tělo hrdě vystavovala, po dětech se ale styděla! Tahle dieta jí pomohla sundat 36 kilo

Jenna Jameson
zdroj: Instagram Jenna Jameson
aktualizováno 09.10.2019, 00:00 | 09.10.2019, 00:00 | Krásná.cz

Přestože dřív své tělo Jenna Jameson jako striptérka, modelka, režisérka a herečka ve filmech pro dospělé ukazovala často, po třech dětech už neměla takovou postavu jako dřív. Jak se s tím popasovala, když už se dnes zase může poodhalit na Instagramu?

Jenně se podařilo zhubnout přes 36 kilo. Hodně jí k tomu povedla ketodieta, přesto se ale některé části jejího těla ani po hubnutí nezměnily. A tak se rozhodla, že je přijme takové, jaké jsou.

 

Jenna Jameson
(Foto: Instagram)


Například i po radikálním zhubnutí bývalá hvězda porno filmů uvedla, že stále musí zatáhnout břicho, když se fotí. Občas ukáže rozdíl před a po, jak vypadá její břicho nezatažené, a když ho naopak drží zpevněné. A fotky s porovnáním se nebojí zveřejnit ani na svém instagramovém profilu.

 

Jenna Jameson
(Foto: Instagram)


Pokud ale své břicho nestáhne, tak přiznává, že vypadá mnohem objemněji. Za to se ale nestydí, chce být totiž ke svým sledujícím na Instagramu upřímná. Také často uvádí, že její břicho je pozůstatkem mateřství, výrazně totiž zhubla až po narození třetího dítěte.

 

Jenna Jameson
(Foto: Instagram)


Na svých fotkách chce ukázat mimo jiné i poporodní realitu. Když své břicho uvolní, tak stále vypadá těhotně. Jenna naléhá na ostatní ženy, že všechny fotky hubených žen krátce poté, co se staly matkami, jsou pouhou fraškou. Je to jen otázka toho, jak moc své břicho dokážete zatáhnout a z jakého úhlu se vyfotíte. Navíc každý je podle ní hezký svým vlastním způsobem.

 

Jenna Jameson
(Foto: Instagram)

 

Jenna Jameson
(Foto: Instagram)

 

Sama před zhubnutím bojovala s nadváhou přibližně rok. Bez úspěchu vyzkoušela různé hubnoucí metody, nic jí ale nepomohlo. Až dokud nezačala s ketodietou. S nízkosacharidovou detou, vysokotučnou dietou, přerušovaným půstem a odstraněním alkoholu z jídelníčku bojovala se svými bezmála 40 kilogramy navíc. A svůj boj ale nakonec po šesti měsících vyhrála.

 

Jenna Jameson
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pozor! Zdravé tuky nejsou nepřítel
Hubnutí na dosah: Konečně víme, jak na tuky, sacharidy, i jak často DOOPRAVDY JÍST
Záhadná ketóza: Skutečně pomáhá hubnout a neohrozí zdraví?


Nyní si svou váhu udržuje na 56-57 kilogramech. Připadá jí, že takhle je to pro její tělo nejvhodnější. Stále dodržuje stravování pomocí upravené verze ketogenní diety.

 

Jenna Jameson
(Foto: Instagram)


Její úbytek kilogramů změnil nejen vzhled jejího těla, ale také způsob, jakým o sobě smýšlela. Uvědomila si mnoho souvislostí mezi hubeností a zároveň nezdravým životním stylem. Můžete být totiž štíhlé, ale zároveň žít velmi nezdravě. Na druhou stranu tloušťka podle ní ještě neznamená mít prvoplánově špatné stravovací návyky, i když u ní tomu tak zrovna bylo.

 

Jenna Jameson
(Foto: Instagram)

 

Jenna Jameson
(Foto: Instagram)


Trpěla totiž prediabetes, což je stav, který se podobá cukrovce, i když to cukrovka sama o sobě zatím není. Navíc přiznává, že když měla nadváhu, tak byla opravdu líná. Přestože se pak obezity zbavila, dnes tvrdí, že vůbec nemá potřebu hladovět a být extrémně hubená. Když se teď podívá do zrcadla, cítí se zdravě a šťastně a to ji motivuje k tomu, ab ve svém stávajícím životním stylu pokračovala.

 

Jenna Jameson
(Foto: Instagram)0 hlasů
Vaše hodnocení