Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Fitness blogerka Emily Skye má na svém Instagramu publikum o velikosti 2,4 milionu sledujících a snaží se k nim být co nejvíce upřímná a pravdivá. Nedávno zveřejnila fotografii svého těla po porodu a nechala vyniknout výrazné strie na břiše. Jak n...

FOTO UVNITŘ: Fitness blogerka přiznala, jak vypadá její bříško po porodu a dokázala, že ani influenceři nejsou dokonalí!

Emily Skye
zdroj: Instagram Emily Skye
aktualizováno 12.12.2018, 00:00 | 12.12.2018, 00:00 | Krásná.cz

Fitness blogerka Emily Skye má na svém Instagramu publikum o velikosti 2,4 milionu sledujících a snaží se k nim být co nejvíce upřímná a pravdivá. Nedávno zveřejnila fotografii svého těla po porodu a nechala vyniknout výrazné strie na břiše. Jak na to její fanoušci reagovali?

Známá inluencerka Emily Skye se i po porodu zvládla dostat do dobré formy, ale na břiše jí zůstaly nevzhledné strie, které bez cenzury ukazuje na svých fotografiích. "Když jsem otěhotněla, rozhodla jsem se, že ke svým sledujícím budu co nejvíce upřímná a budu s nim sdílet úplně všechno. Jsem také jen člověk. Lidé se podívají na můj Instagram a myslí si, že jsem dokonalá. Ale to není pravda. I já mám nedokonalosti a nebojím se to přiznat."

 

Emily Skye
(Foto: Instagram)

 

"Mí fanoušci jsou úžasní a podporují mě, ale samozřejmě jsem si přečetla i pár negativních komentářů, které se mě docela dotkly, ale snažím se si to příliš nepřipouštět. Někteří lidé mi například píšou, že bych se měla naučit používat Photoshop a vyzmizíkovat ošklivou přebytečnou kůži na svém břiše." Emily chce ovšem dokázat, že influenceři jsou lidé tak jako všichni ostatní a nemusí být za každých okolností dokonalí.

 

Emily Skye
(Foto: Instagram)

 

Myslí si, že by se lidé neměli srovnávat s fotografiemi na sociálních sítích. Často nejsou pravdivé a celistvé. I když život sympatické blogerky na jejím Instagramu působí jako jedna velká pohádka, ani její život nebyl vždy růžový. Od dvanácti do dvaceti let trpěla depresemi a úzkostmi a nevěděla, co to znamená být šťastná. Později si uvědomila, že za svůj život nese zodpovědnost jen ona sama a nikdo jiný ji z depresí nevytáhne. Tímto heslem se řídí doteď a zdá se, že funguje.

 

Emily Skye
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co s tělem udělá sedavé zaměstnání a jak se znovu nakopnout k hubnutí? Inspirujte se příběhem fitness trenérky Jess!

Instagramová influencerka zhubla 141 kg. Její tělo ale trápí ošklivá převislá kůže. Jak s tím bojuje?
PROMĚNA: Ve škole se jí za jejích 115 kg posmívali. Nyní nosí o pět čísel menší šaty a její postavu jí mnohé závidí

Emily Skye
(Foto: Instagram)

 

Deprese se znovu ozvaly krátce po porodu. Bylo pro ni těžké snést, že přibrala 24 kilo, necítila se fit a měla problémy se zády. Nakonec dokázala ovládnout svou mysl, začala na sobě pracovat a inspiruje a motivuje další mladé maminky.

 

Anketa
Přistihly jste se někdy, že ve vás "dokonalé" Instagramové účty vyvolaly pocity méněcennosti?
 0 hlasů
Vaše hodnocení