Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Donutit se do cvičení je občas větší fuška než samotný sport. Asi se shodneme na tom, že většina z nás potřebuje motivaci, která nám dodá víru, že i my můžeme vypadat jako fitness hvězdy. Podívej se na těchto pět instagramových účtů, které motivač...

Hledáš motivaci? Tyhle INSTAGRAMOVÉ ÚČTY tě nakopnou ke CVIČENÍ

Fitness
zdroj: Thinkstockphotos Fitness
aktualizováno 29.06.2017, 00:11 | 29.06.2017, 00:11 | DyA

Donutit se do cvičení je občas větší fuška než samotný sport. Asi se shodneme na tom, že většina z nás potřebuje motivaci, která nám dodá víru, že i my můžeme vypadat jako fitness hvězdy. Podívej se na těchto pět instagramových účtů, které motivační úkol plní na jedničku.

Výhoda sociálních sítí není jenom v rychlé komunikaci, ale také ve sdílení úspěchů či neúspěchů.


Kayla Itsines

O této australské fitness trenérce už byla řeč. Pokud si chceš zacvičit podle jejího fitness plánu, pak si přečti tento článek. Nicméně Kayla je také velmi aktivní na svém Instagramu, kam denně sdílí fotografie své postavy, ale třeba i zdravé stravy. Slibujeme ti, že pokud ji budeš sledovat, nebudeš mít s motivací sebemenší problém.

 

Kayla Itsines
(Foto: Instagram)


Kateřina Blažčíková
I v naší republice máme několik fitness guru, které se vyplatí sledovat. Rozhodně zaškrtni follow u účtu Katěřiny Blažčíkové, která svou vypracovanou postavou inspiruje přes jednadvacet tisíc fanoušků. Líbí se nám, že Káťa jde s kůží na trh a na svém Instragramu zveřejňuje i fotky své proměny. A jestli si myslíš, že fitness holky jedí jenom proteiny, pak tě Katka vyvede z omylu. Nad jejími food posty se nám naprosto sbíhají sliny.

 

Kateřina Blažčíková
(Foto: Instagram)

 

Simona
V české krasojízdě pokračujeme dál. Představujeme ti Simonu, která se živí jako fitness trenérka. Simona také vytvořila svůj vlastní cvičící program. Jeden fitness plán je zaměřený na holky, které mají problém s bříškem a druhý se věnuje problematice zadečku. Pokud se podíváš na její instagramový účet, pak budeš mile překvapena, že je plný obrázků z každodenního života. Určitě nám dáš za pravdu, že Simona je velká sympaťanda.

 

Simona
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dokonalé tělo, aniž bys musela chodit do fitka? TRIKY pro všechny LENOCHY
Jak se zbavit dětské oplácanosti i špatných jídelních návyků?
Zábavné CHALLENGE, díky kterým nenásilně ZHUBNEŠ!

 
Amanda Bisk
Pláž, slunce, dokonalá postava. Tak přesně tyhle atributy najdeš snad na každé fotce Australanky Amandy Bisk. Je až neuvěřitelné, jak tahle štíhlá dívka dokáže skloubit náročné posilování s klidnou a vyváženou jógou. Také se připrav na to, že Amanda si velmi potrpí na různých stojkách a mostech. Klidně je možné, že ti bude takovou motivací, že brzy se podobné fotky objeví i na tvém Instagramu.

 

Amanda Bisk
(Foto: Instagram)


Alexa Jean Brown

Alexa je jasným důkazem toho, že i po porodu můžeš vypadat naprosto k nakousnutí. Krásná Alexa dokonce vytvořila e-book, který je určen přímo pro těhotné ženy. Samozřejmě si ho můžeš zacvičit i v případě, že těhotná nejsi. Věříme, že ti Alexa bude opravdovou motivací v cestě za krásnou postavou.

 

Alexa Jean
(Foto: Instagram)0 hlasů
Vaše hodnocení