Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Iskra si zvolila krásné životní poselství. Učí lidi mít rád své tělo a zůstat sám sebou. Její snaha má velký dopad. Na Instagramu ji aktuálně sleduje 4,2 milionu fanoušků. Jaký je její příběh a čím zaujala takovou masu lidí?

Iskra Lawrence nenosí džíny velikosti S ani M a přesto vypadá neuvěřitelně sexy! Naučí vás to také!

Iskra Lawrence
zdroj: Instagram Iskra Lawrence
aktualizováno 25.09.2018, 16:47 | 25.09.2018, 16:47 | Krásná.cz

Iskra si zvolila krásné životní poselství. Učí lidi mít rád své tělo a zůstat sám sebou. Její snaha má velký dopad. Na Instagramu ji aktuálně sleduje 4,2 milionu fanoušků. Jaký je její příběh a čím zaujala takovou masu lidí?

Iskra dokázala, že může být uznávanou modelkou, i když nemá míry 90-60-90. Na sociálních sítích bez problému postuje jednu fotografii v plavkách za druhou a nestydí se ukázat své ženské křivky. I když má širší stehna a boky, umí je prodat. Na všech fotkách ji to neuvěřitelně sluší a je důkazem toho, že sebevědomí a sebeláska je stavební kámen vnitřní i vnější krásy.

 

Iskra Lawrence
(Foto: Profimedia)

 

Její příběh nebyl vždycky tak růžový. Jako malá trpěla vnitřní nejistotou, neměla ráda své tělo, snažila se zalíbit okolí a splňovat přísné podmínky ideálu krásy. Toužila se zbavit svých přirozeně ženských křivek a trápila své tělo drastickými dietami a přehnaným cvičením. Čas trávila počítáním kalorií a vyhledáváním informací o operacích, které by ji dokázaly zbavit nežádoucích křivek. Přiznává, že zašla příliš daleko. Když se ji podařilo zhubnout, necítila se sama sebou a trápila ji velká vnitřní prázdnota a nespokojenost.

 

Iskra Lawrence - 2
(Foto: Instagram)

 

Jádro celé situace spočívalo v touze stát se modelkou. Iskra se cítila neustále odmítnutá. V běžných modelingových agenturách slýchávala, že je příliš tlustá. Rozhodla se zkusit kariéru plus-size modelky, ale odmítnutí zažila znovu. Tentokrát pro změnu nebyla dostatečně velká. Po nějakém čase pochopila, že se musí přestat srovnávat s ostatními modelkami a stát se nejlepší verzí sama sebe. Snažila se prodat to, v čem byla jedinečná a odlišná. "Připadalo mi to jako zázrak. Najednou to začalo fungovat," říká.

 

Iskra Lawrence - 3
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pozor na rychlé hubnutí! Ariana zhubla neuvěřitelných 50 kilo, kvůli TÉTO CHYBĚ je ale nabrala brzy zpět

Danielle zhubla 10 kilo za pár měsíců! Jaké je její tajemství štíhlosti?

Příprava na Miss Universe je tvrdá dřina! Známe extrémní dietu jedné z finalistek
 

Začala pracovat pro americkou značku Aerie a její příběh se začal ubírat vytouženým směrem. V časopisech najednou vídala své fotografie, které byly přirozené, bez retuše, a vypadala na nich šťastně. Jedna z nich se dokonce objevila na billboardu na Times Square a Iskra se začala cítit naplněná. Se značkou založila kampaň, se kterou objíždí celou zemi, setkává se s dívkami a ženami různého věku i povolání, a šíří své laskavé myšlenky.

 

Iskra Lawrence - 6
(Foto: Instagram)

 

Založila platformu EveryBODYwithIskra, kde sdílí tipy na cvičení, stravu a zdraví těla i ducha všeobecně. Chce ostatním dát takovou podporu, kterou jako malá bohužel nedostávala. Na youtube pravidelně přidává online lekce jednoduchého kardio cvičení, jógy nebo Pilates. Obrovský dar motivovat a dodat lidem ztracené sebevědomí se jí nedá upřít. Máte-li i vy někdy o svém těle pochybnosti, určitě si jedno z videí pusťte nebo si přečtěte některé z jejich životních příběhů na sociálních sítích. Vykouzlí vám úsměv na tváři!1 hlasů
Vaše hodnocení