Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Celý červen jsme se tě snažili namotivovat ke cvičení a dodat ti sebedůvěru v tom, že hubnutí zvládneš. Pokud jsi dokázala zkombinovat zdravou stravu s pravidelným pohybem, pak na sobě začínáš pociťovat první výsledky. Dnes bychom tě chtěli přesvě...

Jak se z hubnutí nezbláznit?

Fitness
zdroj: Thinkstockphotos Fitness
aktualizováno 29.06.2017, 16:47 | 29.06.2017, 16:47 | DyA

Celý červen jsme se tě snažili namotivovat ke cvičení a dodat ti sebedůvěru v tom, že hubnutí zvládneš. Pokud jsi dokázala zkombinovat zdravou stravu s pravidelným pohybem, pak na sobě začínáš pociťovat první výsledky. Dnes bychom tě chtěli přesvědčit o tom, že se svět netočí jenom kolem hubnutí.

Také máš pocit, že všude potkáváš holky, které řeší jenom stravu a cvičení. Ano, na jednu stranu je hezké, že se starají o svoje tělo, ale na stranu druhou je škoda, že posilovna je jedinou náplní jejich života.


Buď plameňákem mezi holuby!

Cvičení a zdravé jídlo by se mělo stát součástí našeho životního stylu. Měl by to být prostředek, díky kterému bude naše tělo zdravé a plné života. Je ale důležité připomenout, že všeho moc škodí. Pokud budeš mít hlavou plnou fitness plánů, zdravých svačinek a myšlenek jenom na posilovnu, pak dříve nebo později zjistíš, že ti něco chybí. Zřejmě se budeš cítit osamocená a nenaplněná. Velká část dívek vymění kafíčkování s holkami za přípravu proteinového drinku. Mnoho holek nejde na rande, protože by si v dané restauraci nemohly objednat dokonalý fitness oběd, který má správný počet bílkovin.

 

 

Málokdo si to přiznává, ale jídlo opravdu patří mezi největší socializační nástroje. Ať se nám to líbí, nebo ne, u jídla vznikají ty nejlepší plány na léto, u kafe a dortíku zase ty nejbláznivější konspirační teorie o tom, jak sbalit kluka. Radši ani nemluvíme o tom, co vzniká u skleničky dobrého vína. A k čemu vlastně chceme dojít? No především k tomu, abys pochopila, že cvičení by tě nemělo ovládat. Měla by to být radost, která tě baví, ale ne povinnost v cestě za dokonalou postavou. Jez zdravě, ale nevyčítej si výborný burger, který si jednou za měsíc dopřeješ. Ber zdravý životní styl jako inspiraci, ale zároveň se nestresuj, když se něco nepovede. Vždyť nikdo z nás není dokonalý.

 

ČTĚTE TAKÉ:

9 hlavních chyb, díky kterým VZDÁŠ HUBNUTÍ ještě tento měsíc
Dokonalé tělo, aniž bys musela chodit do fitka? TRIKY pro všechny LENOCHY
Jak správně vybrat sluchátka na běh?


Ale ony jsou hubené...

Je těžké žít ve společnosti, která nám dennodenně předkládá symboly krásy a štíhlosti. O to těžší to je, když víme, že jsme si tyto symboly sami určili. Ale proč tomu tak je? Proč se v časopisech objevují dívky, které jsou photoshopem tak vyrýsované, až to bije do očí? Vždyť ve finále se stejně muži shodují na tom, že jim nějaké to kilo navíc vůbec nevadí. Nutno podotknout, že štíhlé dívky většinou nemají žádná prsa, což mnoho kluků považuje za mínus. Zkus se nad tím zamyslet. Třeba i ty sama nakonec uznáš, že tvá postava není až tak hrozná.

 


Za normální holky
Dnešní společnost se naštěstí začíná pomalu probouzet a vnímat, že je něco špatně. Například instagramový projekt Za normální holky má už přes 12 tisíc fanoušků. Principem tohoto účtu je především boj proti mediální šikaně, která nám diktuje, jak bychom měly vypadat. Určitě se na tento profil podívej. Také youtuberka Teri Blitzen se začala angažovat v této otázce. Ve svých videích nabádá k sebelásce a nutno podotknout, že se jí to velmi daří. Jen tak dál Teri!0 hlasů
Vaše hodnocení