Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přála by sis pevnější a krásnější prsa? Můžeš je mít dokonce i bez plastické operace. Stačí je masírovat tou správnou technikou a těmi správnými přípravky.

Jednoduchá masáž pro krásnější prsa

Podprsenka
zdroj: Thinkstockphotos Podprsenka
aktualizováno 27.10.2019, 00:00 | 27.10.2019, 00:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Přála by sis pevnější a krásnější prsa? Můžeš je mít dokonce i bez plastické operace. Stačí je masírovat tou správnou technikou a těmi správnými přípravky.

Jak vůbec vypadají hezká prsa? Jsou veliká, nebo tak akorát do ruky? Kupodivu nejde až tak moc o velikost, ale spíš o to, aby byla pevná, souměrná, měla hebkou pokožku bez stop nehezkých strií. Máme pro tebe pár triků, jak si jednoduše dopřát krásnější poprsí.

 

Protože jsou prsa tvořena z velké části tukem, jsou vcelku těžká – takže na ně bohužel o to víc působí gravitace. Pokud si myslíš, že povadlá a povislá prsa mají jen starší dámy, tak se velmi mýlíš. Povolené poprsí trápí už tvé vrstevnice! A nemusí se to týkat jen těch, kterým příroda nadělila velká prsa. Pokud nemáš pružnou pleť a nevěnuješ se alespoň trochu sportu a posilování svalstva, povolené můžeš mít klidně i drobnější prsa.


Starat se o ně můžeš nejen cvičením, ale také rozmazlující masáží. Bez cvičení to ovšem nepůjde. Tipy na cviky, zaměřené přímo na prsa, najdeš v tomto článku.

 

 

Vykruž si hezčí prsa

 

Hezčí vzhled tvého dekoltu si můžeš zařídit díky jednoduché masáži. Vezmi si olejíček nebo hodně mastný krém a krouživými pohyby prsa masíruj. Netlač, ať si neublížíš nebo to není nepříjemné. Klidně tuhle prácičku můžeš nechat na tvém příteli a vychutnat si to jako milostnou předehru. Erotické vzrušení totiž našemu poprsí přidává na kráse. Při sexu se ti do těla vyplavují hormony, které – mimo jiné - vypínají pleť a zpevňují prsa.

 

Masáž CHI

 

Můžeš zkusit i tajemnou asijskou recepturu. Masáž CHI se od klasické masáže neliší, také spočívá v krouživých pohybech, které bys měla praktikovat ideálně dvakrát denně. Rukama musím pohybovat směrem dovnitř a před samotnou masáží je třeba dlaně zahřát třením, aby měly příjemnou teplotu. Magický účinek maáže CHI ale spočívá v přípravku, kterým se masíruje. Vsaď na progesteronový krém nebo bodlákový mléko.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Módní triky: Jak skrýt moc velká prsa
S tímhle cvičením o prsa nepřijdeš
Po jaké antikoncepci ti narostou prsa?

 

Tajemství přírody

 

Nejen bodlák má na naše poprsí blahodárné účinky. I spousta dalších darů přírody ti zajistí hezčí prsa. Magické účinky slibují například červený jetel, pískavice a plody trpasličí palmičky (seženeš na internetu), respektive kosmetické přípravky s jejich výtažky.

 

Vyzkoušej i dostupnější gely z přírodních výtažků z mořských řas, esenciálních olejů, či směsi různorodých bylin s ovesnými vločkami. Nejen že zpevňují poprsí, tlumí také menstruační bolesti, odbourávají tuky, mají příznivé účinky na psychiku a působí jako afrodiziakum. Můžeš vyzkoušet také kakaové máslo. Každodenní masáž poprsí tímto balzámem směrem nahoru udělá divy.


V lékárně se poptej také po kosmetických přípravcích s obsahem kyseliny hyaluronové. Ta se v kosmetice užívá k nejen k modelaci ňader, ale také k zvětšování rtů, vyplňování vrásek a lepšímu hojení a maskování jizev.7 hlasů
Vaše hodnocení