Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Toužíš po krásném poprsí, ale příroda ti v tomto směru do vínku mnoho nedala? Naštěstí existuje spousta triků, jak docílit vhodného poprsí.

Jednoduché triky pro krásnější prsa

aktualizováno 08.03.2012, 00:00 | 08.03.2012, 00:00 | tej

Toužíš po krásném poprsí, ale příroda ti v tomto směru do vínku mnoho nedala? Naštěstí existuje spousta triků, jak docílit vhodného poprsí.

Příliš malé, moc velké, zjizvené,… Převážná většina žen na svá prsa nadává a je nespokojená. Není se ani čemu divit, když se muži ani nepokouší tajit tím, jak se na dokonalé poprsí rádi dívají. Trápí obvod hrudníku i tebe? Pomoci si můžeš mnoha způsoby.

 

 

Pozor na strie

 

Redukcí váhy se mění jako první prsa. Ať už jdou s váhou dolů, či nahoru, není to nikdy příjemné. Rychlým úbytkem, i příjmem kilogramů, vznikají nepěkné jizvičky, se kterými je dost trápení. Jak na ně? Pokud víš, že budeš hubnout, můžeš jim dát trochu preventivní péče. Maž je každý večer silnější vrstvou mastného krému a můžeš se tomuto problému vyhnout. Jestliže tě již trápí, pořiď si speciální krém na strie a pravidelně ho do prsou vmasíruj.

 

V jednoduchosti je krása

 

Pro krásné poprsí nemusíš provádět bůhví co. Tou nejjednodušší a nejlepší cestou totiž bývá obyčejná masáž. Věnuj prsům aspoň deset minut denně kvalitní masáží a uvidíš, že budou mnohem hezčí. Pečlivé pohyby totiž prsa prokrví a uvolní lymfu. Pokožka bude také nadšená. Nezapomeň používat hydratační, či zpevňující krémy. Prsa masíruj zejména v jejich okolí a nevynechej žádné místečko. Nejlepší pohyb masírování je ve tvaru ležaté osmičky.

 

 

Vhodná podprsenka

 

Nejhorší, co můžeš pro prsa udělat, je nosit špatnou podprsenku. Pokud si nejsi jistá, zda dokážeš odhadnout svou velikost, zajdi si do specializovaného salonu, kde ti jistě rádi poradí. Snaž se nechodit „nahoře bez“, zejména pokud hodláš sportovat. Během každé fyzické aktivity používej sportovní podprsenku (sex nepočítáme).

 

Plavání

 

Další variantou, která ti prsa upraví, je obyčejné plavání ve stylu prsa. Zajdi si aspoň dvakrát týdně do bazénu zaplavat, výsledky se dostaví velmi brzy. Nemáš nikde poblíž bazén? Pomoci si můžeš i doma. Stačí, když si stoupneš ke stěně a provedeš cviky, shodné s plaváním, jako bys plavala na souši.

 

Kliky

 

Dalším úžasným cvikem jsou obyčejné dámské kliky. Určitě myslíš na to, že během kliků posiluješ spíše ruce, ale pokud je dáš nepatrně dál od sebe, dostanou největší zápřah právě prsa. Vyzkoušej to a uvidíš sama.

 

 

Cviky na krásná prsa

 

Existuje mnoho cviků, které ti pomohou zpevnit prsa. Zkus se třeba postavit čelem ke stěně, opřít se dlaněmi a tlačit směrem od sebe. To ještě není všechno. Posaď se rovně na židli, vezmi si třeba ručník a chytni ho rukama na obou koncích. Paže natáhni nad hlavu nebo před sebe a tlač ručník, jako bys ho chtěla roztáhnout.

 

Tabletky a krémy

 

Na trhu je dnes mnoho zaručených tabletek a krémů, které ti pomohou zvětšit prsa. Můžeme jim ovšem věřit? Žádné extra výsledky neočekávej, ale při vhodné značce a pravidelném používání si můžeš trochu pomoci.

 8 hlasů
Vaše hodnocení