Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

I když tato dívka zhubla, uvědomovala si, že ani tak nebude mít postavu jako modelka. Nedělalo jí však žádný problém ukázat se před ostatními v pravém světle, a dokonce díky tomu navázat vztah.

Jessica zhubla 45 kilo, má volnou kůži a strie. Její partner ji ale bere takovou, jaká je!

Jessica
zdroj: Instagram Jessica
aktualizováno 21.08.2019, 00:00 | 21.08.2019, 00:00 | Krásná.cz

I když tato dívka zhubla, uvědomovala si, že ani tak nebude mít postavu jako modelka. Nedělalo jí však žádný problém ukázat se před ostatními v pravém světle, a dokonce díky tomu navázat vztah.

Když Jessica Battle dokončila střední školu, vážila více než sto kilo a měla velmi špatné stravovací návyky. Po dobu dvou let jedla každý den sladkosti a bylo pro ni normální neustále něco jíst. Přitom jí lidé v jejím okolí občas říkali, jak by byla hezká, kdyby shodila alespoň dvacet kilogramů. Ona jim ale odpovídala, že je šťastná tak, jak je.

 

Jessica
(Foto: Instagram)

 

Sice se snažila myslet pozitivně, v hloubi duše však věděla, že by na tom mohla být mnohem lépe. Nechala si udělat více než tucet tetování, jen aby se cítila hezčí a chodila s kluky, kteří se k ní nechovali úplně správně. Nakonec cítila, že ji využívají dokonce i její přátelé.

 

Jessica
(Foto: Instagram)


Když bylo dívce dvacet let, tak už dosáhla váhy téměř sto třicet kilo. O pět let později její otec musel podstoupit složitou operaci srdce a to byla událost, která jí konečně otevřela oči. Jeho zdravotní problémy ji vystrašily, a tak podnikla první kroky k lepšímu zdravotnímu stylu.

 

Jessica
(Foto: Instagram)


Nejdřív ze všeho zamířila do obchodu a koupila si DVD, podle kterého začala čtyřikrát až pětkrát týdně cvičit. Říkala si, že alespoň nějaká forma pohybu, i když vykonávaná z obývacího pokoje, je pořád lepší než nic. Neměla nejmenší tušení, co by dělala v tělocvičně a mít kolem sebe vysportované lidi, zatímco je sama tak obézní, ji děsilo. Několik měsíců dělala Tae Bo cvičení pro překonání sebe sama a také cvičení zahrnující silové tréninky. V domácím prostředí cvičí dodnes.

 

Jessica
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kvůli váze nesnášela nákupy i tělocvik. Pak zhubla přes 60 kilo!
Jennifer zhubla na polovinu své původní hmotnosti a vypadá úžasně
Pozor na rychlé hubnutí! Ariana zhubla neuvěřitelných 50 kilo, kvůli TÉTO CHYBĚ je ale nabrala brzy zpět


Kromě cvičení si stáhla mobilní aplikaci, podle které kontrolovala velikost svých porcí jídla. Místo celé zmražené pizzy snědla jen kousek. Věděla totiž, že začít rovnou jíst ovoce, zeleninu a proteiny by u ní nefungovalo.

 

Jessica
(Foto: Instagram)


Nyní si každý den pečlivě počítá množství bílkovin, tuků a sacharidů, které konzumuje a každou porci si také před snědením zváží. Přiznává, že ne vždy je to zábava a většinou je to spíš únavné. Lidé si z ní dokonce dělají legraci, zvlášť když si váží jídlo v práci. Jessica ale ví, že aby dosahovala dobrých výsledků, tak to zkrátka dělat musí.

 

Jessica
(Foto: Instagram)


Po ztrátě prvních 27 kilo si založila účet na Instagramu. Tím, že dívka sdílela svou cestu za vysněnou postavou na sociálních sítích, se dostala do povědomí a nyní má přes dvě stě tisíc sledujících. Sdílení s ostatními jí dodávalo pocit zodpovědnosti a později si také uvědomila, jaký má najednou na své fanoušky vliv.

 

Jessica
(Foto: Instagram)

 

Narozdíl od ostatních instagramerů je ke svým sledujícím upřímná a kromě vzestupů sdílí i své neúspěchy. Je ráda, když ostatní lidé cítí, že na to nejsou sami. Poté, co ztratila celkem čtyřicet pět kilo a zveřejnila fotky před a po, potkala přes internet svého manžela. Podle ní je jasné, že kdysi obézní ženy nevypadají jako ty, které byly vždy hubené. Chtěla však, aby lidé věděli, čím si prošla. Nebojí se podělit také o to, že má na těle volnou kůži a strie.

 

Jessica
(Foto: Instagram)

 

Jessica ví, že není úplně fit a když se svlékne, tak jako fitness modelka určitě nevypadá. Bylo pro ni nezbytné, aby si to ten, kdo s ním bude chodit, uvědomil. Její partner ji však přijal takovou, jaká je a nedávno se vzali. Za nejlepší kompliment považuje to, když jí manžel řekne, jak moc silnou osobností jeho žena je.0 hlasů
Vaše hodnocení