Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak se Laura zbavila svých vnitřních démonů a zabojovala s bulimií? Věnuje se nadále kariéře modelky, i když má 12 kilo nahoře? Přečtěte si její inspirativní příběh.

Kariéra modelky ji dohnala k bulimii. Nyní má o 12 kilo více a cítí se krásná!

Laura Brioschi - 1
zdroj: Instagram Laura Brioschi - 1
aktualizováno 19.12.2018, 00:00 | 19.12.2018, 00:00 | Krásná.cz

Jak se Laura zbavila svých vnitřních démonů a zabojovala s bulimií? Věnuje se nadále kariéře modelky, i když má 12 kilo nahoře? Přečtěte si její inspirativní příběh.

Italské modelce Lauře Brioschi bylo pouhých 21 let, když se módní značka, pro kterou pracovala, rozhodla změnit požadavky na míry v oblasti boků modelek, které předváděly jejich oblečení, ze 108 cm na 104 cm. Laura si zoufale chtěla udržet práci, nejedla a navštěvovala posilovnu dvakrát denně, ale přesto se jí nedařilo zhubnout. Později se z nervozity začala přejídat a následně vše, co snědla, cíleně vyzvracela. Při své výšce 180 cm vážila pouhých 64 kg.

 

Laura Brioschi - 6
(Foto: Instagram)

 

Lidé a její tehdejší přítel Lauře začali chválit štíhlou postavu, a jelikož je nechtěla zklamat, dělala všechno proto, aby si ji udržela. Celý její život se točil jen okolo hubnutí a štíhlá postava byla na absolutním vrcholu jejího žebříčku hodnot. Schovávala vedlejší efekty nezdravého životního stylu jako například načervenalé oči, bolest v krku a nekonečnou rýmu.

 

Laura Brioschi - 5
(Foto: Instagram)

 

V hlavě se jí rozsvítilo, když před jednou důležitou přehlídkou zjistila, že má v bocích o 2 cm více, z nervozity se přejedla, vše vyzvracela a nebyla schopná dorazit do práce. Udělalo se jí špatně a cítila se na omdlení. Ten večer si na internetu přečetla článek o bulimii a uvědomila si, že si zahrává s ohněm. Rozhodla se, že s tím musí něco dělat.

 

Laura Brioschi - 4
(Foto: Instagram)

 

"Rozhodla jsem se, že raději budu oplácaná, ale zdravá. Uvědomila jsem si, že si musím najít muže, který mě bude mít rád proto, jaká jsem a ne pro mou štíhlou postavu. Trvalo to ovšem dlouho, než jsem si to v hlavě úplně srovnala."

 

Laura Brioschi - 3
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

FOTO UVNITŘ: Fitness blogerka přiznala, jak vypadá její bříško po porodu a dokázala, že ani influenceři nejsou dokonalí!

Co s tělem udělá sedavé zaměstnání a jak se znovu nakopnout k hubnutí? Inspirujte se příběhem fitness trenérky Jess!

Iskra Lawrence nenosí džíny velikosti S ani M a přesto vypadá neuvěřitelně sexy! Naučí vás to také!

 

"Bulimie je zákeřná nemoc, která se ukrývá uvnitř mého těla a musím být silná a stále s ní bojovat. Jsem šťastná, protože mám pocit, že se mi nad ní daří vítězit. Občas se ve mně ještě ozve, ale vždy se rozhodnu ji odehnat. Uvědomila jsem si, že je to jen moje volba a jedině já můžu rozhodnout, jak se budu chovat ke svému tělu."

 

Laura Brioschi - 2
(Foto: Instagram)

 

Lauřin příběh má šťastný konec. Našla si přítele, který ji má rád takovou, jaká je a pokračuje v kariéře modelky v kategorii plus-size. Na svém Instagramu šíří myšlenky o pozitivním přístupu ke svému tělu a řídí se heslem "mít ženské křivky není žádný zločin". Navrhla kolekci plavek pro ženy s kypřejšími tvary a ukazuje jim, že se za svou postavu nemusí stydět.0 hlasů
Vaše hodnocení