Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zpočátku si tato žena vůbec neuvědomovala, jak moc přibrala. Neměla totiž doma velké zrcadlo a realitu spatřila až ve chvíli, kdy si nechala udělat fotky od fotografa. Po shlédnutí snímků jí bylo jasné, že se musí změnit. Nikdy se moc nevážila neb...

Kathryn přestala sladit čaj a zhubla 18 kilo: Nebojte se přiznat, když máte problém s váhou!

kathryn dickie
zdroj: Instagram kathryn dickie
aktualizováno 22.05.2019, 00:00 | 22.05.2019, 00:00 | Krásná.cz

Zpočátku si tato žena vůbec neuvědomovala, jak moc přibrala. Neměla totiž doma velké zrcadlo a realitu spatřila až ve chvíli, kdy si nechala udělat fotky od fotografa. Po shlédnutí snímků jí bylo jasné, že se musí změnit. Nikdy se moc nevážila nebo nepočítala kalorie, teď už jí ale nezbývalo nic jiného.

Přestože na začátku puberty byla Kathryn Dickie spíš hubená, brzy se začala přejídat. Toužila totiž po tom, aby jí narostla velká prsa. Také se označovala za emocionálního jedlíka, jedla, protože jí to dělalo radost.

 

kathryn dickie
(Foto: Instagram)


Aby Kathryn zhubla, udělala pro to hned na začátku několik klíčových kroků. Zaprvé, začala chodit každý den z práce pěšky, i když jí to vždy zabralo kolem 40 minut. Chůze totiž hubnutí skutečně pomáhá a navíc nejde o nějakou zvlášť náročnou aktivitu pro začátek. Samozřejmě však časem začala navštěvovat také osobního trenéra, důležité pro ni bylo dodržovat pravidelný cvičební plán.

 

kathryn dickie
(Foto: Instagram)


Dále Kathryn přestala sladit čaj. Ačkoli zdaleka nešlo o jedinou úpravu její stravy, dívka přiznává, že zrovna toto rozhodnutí mělo na její hubnutí zásadní dopad. Vyřadit přílišné množství rafinovaného cukru nyní radí i těm, pro které není hubnutí hlavním cílem. Cukr má totiž vliv na celkové zdraví, jeho uživatelé jsou náchylnější třeba na srdeční onemocnění. Obsahuje totiž přebytečné množství kalorií, se kterými si tělo neumí poradit. Pokud pak tyto kalorie nedokáže vyloučit jako energii, tak je ukládá v podobě tuku.

 

kathryn dickie
(Foto: Instagram)


Kathryn nahradila cukr dochucovadlem stévií, který se vyrábí ze stejnojmenné rostliny.V podstatě nejde ani o sladidlo, a tak tělo nepřijme tolik kalorií. Trochu tím ale ošálíte své chuťové pohárky, které díky stévii dostanou sladkou chuť, kterou očekávají. Mnoho takových náhražek má ale jiné nežádoucí účinky, například způsobuje nadýmání.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ÚŽASNÁ PROMĚNA: Tato dívka zhubla 35 kg. Jak to dokázala?
PROMĚNA: Ve škole se jí za jejích 115 kg posmívali. Nyní nosí o pět čísel menší šaty a její postavu jí mnohé závidí
PROMĚNA: Zhubnutím pomůžete hlavně vaší psychice, říká kdysi stokilová Brianna


Navíc sladkou chuť jídla můžete vyvolat i díky koření. Vyzkoušejte si dát do kávy skořici místo cukru a jogurt dochuťte neslazenými kokosovými vločkami. Na druhou stranu, rafinovaný cukr se nenachází jen v sušenkách, jak by se mohlo zdát, ale třeba i v těstovinách nebo pečivu. Moc si nepomůžete ani tím, když cukr nahradíte medem nebo sirupem.

 

kathryn dickie
(Foto: Instagram)

 

kathryn dickie
(Foto: Instagram)


Své úsilí Kathryn sdílí s ostatními na svém Instagramu. Podle ní je to skvělá platforma pro fitness a hubnutí. Můžete spolu s ostatními hodnotit své výsledky a dostávat od lidí zpětnou vazbu a podporu. Z původních 84 kilo se dostala až na 66, přičemž ale její váhu netvoří tuk, ale hlavně svalová hmota.

 

kathryn dickie
(Foto: Instagram)

 

kathryn dickie
(Foto: Instagram)


Důležité je však uvědomění, že hubnutí funguje u každého člověka jinak. Co pomohlo Kathryn, to nemusí platit na vás. Je potřeba si najít svou cestu, jak přebytečná kila shodit, a držet se jí. Někdo se ani během hubnutí nevzdá čokolády a přesto shodí desítky kil. Sice se můžete nechat inspirovat Kathryniným příběhem, i když ale její techniku hubnutí úplně okopírujete, výsledek nemusí být stejný. Hlavní je hubnout zdravým způsobem, nevystavit tělo přebytečnému stresu z úbytku váhy a také správně odpočívat. Musíte si všímat, jak tělo na náhlou změnu životosprávy reaguje!

 

kathryn dickie
(Foto: Instagram)


Podle Kathryn mnoho dívek nárůst své váhy vnímá, nechtějí s tím ale být konfrontovány, a tak to raději přehlížejí. Všichni by však měli být sami k sobě upřímní. To znamení říct si narovinu, co je potřeba změnit, abyste se lépe stravovaly, udržovaly si kondičku a měly tak svůj život zcela pod kontrolou.1 hlasů
Vaše hodnocení