Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceš zhubnout, ale vymlouváš se na to, že nemáš čas sportovat? Pak si vezmi příklad z maminky dvou dětí, Tiffany Cardwell Sumner, která dokázala zhubnout neskutečných 54 kilogramů. Sama tvrdí, že sebeláska je běh na dlouhou trať, ale pokud se pro...

Když se chce, všechno jde! Dvojnásobná maminka dokázala zhubnout 54 kg. Co radí ostatním?

Tiffany Cardwell Sumner
zdroj: Instagram Tiffany Cardwell Sumner
aktualizováno 10.04.2018, 16:37 | 10.04.2018, 16:37 | DyA

Chceš zhubnout, ale vymlouváš se na to, že nemáš čas sportovat? Pak si vezmi příklad z maminky dvou dětí, Tiffany Cardwell Sumner, která dokázala zhubnout neskutečných 54 kilogramů. Sama tvrdí, že sebeláska je běh na dlouhou trať, ale pokud se pro tuto cestu nadchneš, pak získáš vytouženou postavu.

Tiffany Cardwell Sumner přibrala nejen po dvou porodech, ale také kvůli úrazu nohy. Vzhledem k tomu, že se Tiffany nemohla nějaký čas pohybovat, vyšplhala se ručička její váhy na šílených 113 kg. V tu dobu se Američanka vešla do oblečení konfekční velikosti 50, což pro ni nebylo příjemné. Se svou vysokou váhou se nechtěla smířit, a tak se rozhodla, že zatne zuby a začne bojovat. Tiffany moc dobře věděla, že potřebuje pomocnou ruku od odborníků, a to nejen ohledně výživy, ale i fitness. Zapsala se do hubnoucího programu, díky kterému zhubla úžasných 54 kg.

 

Tiffany Cardwell Sumner - 3
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sexuální zneužití, sebepoškozování i anorexie! V dospívání Mathilde prožívala peklo! Jak z něj našla cestu ven?
Mladá youtuberka bez námahy zhubla 15 kg, a přesto chtěla přibrat! Důvod tě šokuje
Anorexie ji málem připravila o život! Zpověď mladé dívky, která vážila pouze 36 kilogramů

 

Tiffany Cardwell Sumner - 1
(Foto: Instagram)


Stačilo změnit stravovací návyky a najít si čas na pravidelné sportování. „Máte sílu změnit všechno, co chcete. Je to cesta, ne maraton. Buďte trpěliví, vaše odměna brzy přijde,“ vzkazuje na svém Instagramu lidem, kteří také bojují s vysokou váhou. Právě na této sociální síti Tiffany motivuje své fanoušky a ukazuje jim, jak sportuje, nebo jaké zdravé dobroty vaří.

 

Tiffany Cardwell Sumner - 5
(Foto: Instagram)

 0 hlasů
Vaše hodnocení