Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jana Roller je pyšná na to, čeho dosáhla po dvou letech tvrdé dřiny v posilovně.

Kvůli tloušťce jí málem zemřelo dítě. Nyní Jana hrdě ukazuje volnou kůži

Jana Roller
zdroj: Instagram Jana Roller
aktualizováno 18.09.2019, 00:00 | 18.09.2019, 00:00 | Krásná.cz

Jana Roller je pyšná na to, čeho dosáhla po dvou letech tvrdé dřiny v posilovně.

V životě této dívky figurovala kulturistika vždycky. Kromě toho, že se tomuto sportu věnoval její otec, Jana coby profesionální fotografka mnoho kulturistů také vyfotila. Její matka ale nikdy nepomýšlela na to, že by se Jana začala kulturistice přímo věnovat.

 

Jana Roller
(Foto: Instagram)


Dnes devětadvacetiletá žena se potýkala s úzkostmi a depresemi, kvůli kterým dosáhla váhy až 139 kilogramů. Bylo pro ni těžké získat motivaci k tomu, aby s tím něco udělala a stala se normálním zdravým člověkem.

 

Jana Roller
(Foto: Instagram)


Jana přiznává, že když máte depresi jako ona, trpíte pocitem, že nic nezvládnete a nikdy nejste dost dobré. Dostala se do bodu, kdy věděla, že už hodně dlouhou dobu potřebuje něco změnit. Aby to však mohla skutečně udělat, potřebovala si začít víc věřit.

 

Jana Roller
(Foto: Instagram)


Nakonec ji dokázal nakopnout až velmi traumatický zážitek. Vzala svého syna do parku a nechala ho, aby si hrál. Najednou se ale malé dítě rozeběhlo směrem k silnici. Jana se kvůli tloušťce sotva dokázala zvednout z lavičky, natož aby za ním běžela a zastavila ho. Málem ho kvůli tomu srazilo auto! Žena si uvědomila, že se její životní styl musí změnit hned teď.

 

Jana Roller
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tato žena zhubla 40 kg! Známe její tajemství úspěchu
Ani jednou nevkročila do tělocvičny, a přesto zhubla 40 kilo!
PROMĚNA: Jessica přestala sledovat Netflix, zhubla 79 kilo a chce se stát trenérkou!


Našla si trenéra a zahájila přísné silové tréninky, kterým se věnovala šest dní v týdnu. Také dělala kardio cvičení a hlídala si ve stravě makroživiny, tedy bílkoviny, sacharidy a tuky. Do posilky chodila každý den před prací, začínala tedy v pět hodin. Další trénink ji čekal v osm nebo devět večer, když její syn usnul. Cítila se, jako kdyby celý její život probíhal v tělocvičně.

 

Jana Roller
(Foto: Instagram)


Všude si také nosila krabičky s jídlem, jedla pětkrát denně. Už po roce ztratila velké množství původní váhy a rozhodla se, že se po dalším roce zúčastní soutěže v kulturistice. To pro ni bylo další výzvou. Vždycky si kvůli své postavě oblékala vrstvy oblečení a teď to musela všechno sundat a vystoupit na pódium před ostatní lidi.

 

Jana Roller
(Foto: Instagram)


Nyní Jana váží 78 kilo, přičemž většinu jejího těla tvoří svaly. Když srovnala, jak vypadala předtím a jaká je teď, tak byla z úžasné proměny nadšená. Sama na sebe byla neuvěřitelně hrdá, což byl pocit, který dřív neznala. Hrdost cítila i při pohledu na svou přebytečnou kůži. Značí pro ni pokrok, kterého dosáhla. Přitom se Jana může stále zlepšovat a dosahovat v kulturistice lepších a lepších výsledků.

 

Jana Roller
(Foto: Instagram)


Podle této ženy je právě kulturistika skvělá v tom, že své tělo dokážete tvarovat a díky tomu vidíte výsledky, kterých jste dosáhly. Chce být inspirací pro všechny, kteří se v životě rozhodnou jít stejným směrem jako ona.

 

Jana Roller
(Foto: Instagram)0 hlasů
Vaše hodnocení