Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jedenadvacetiletá dívka byla v dětství terčem šikany. Přesto se jí povedlo stát se v dospělosti sebevědomou a zdravou mladou ženou, která je fit. Co pro ni bylo hlavní motivaci?

Kvůli váze nesnášela nákupy i tělocvik. Pak zhubla přes 60 kilo!

Lucie Hadley
zdroj: Instagram Lucie Hadley
aktualizováno 08.05.2019, 00:00 | 08.05.2019, 00:00 | Krásná.cz

Jedenadvacetiletá dívka byla v dětství terčem šikany. Přesto se jí povedlo stát se v dospělosti sebevědomou a zdravou mladou ženou, která je fit. Co pro ni bylo hlavní motivaci?

Než začala Angličanka Lucie Hadley s tvarováním svého těla, vážila přes 120 kilogramů a oblékla pouze nadměrnou velikost oblečení. Neminul jediný den, kdy by neslyšela nějaké posměvačné poznámky na svou hmotnost. Už takhle se cítila dost špatně a šikana to všechno ještě mnohokrát zhoršovala. Když ji někdo viděl ve školní jídelně, dělal si z ní legraci, že dokáže sníst snad úplně všechno.

 

Lucie Hadley
(Foto: Instagram)


Nakupování s matkou a sestrami pro ni bylo noční můrou, protože se nikdy do ničeho nevešla. Také musela nosit školní uniformu speciálně ušitou pro své míry, jinak by jí nebyla. Do školy raději ani nechodila a předstírala, že je nemocná, než aby to všechno musela snášet. Zvlášť trpěla během hodin tělocviku. Místo aby se musela před ostatními dívkami převlékat, schovávala se v šatně a plakala.

 

Lucie Hadley
(Foto: Instagram)


Hlavní motivací zhubnout pro ni bylo uvědomění, že kvůli obezitě a s tím spojenými problémy ztrácí nejlepší roky svého života užíráním se. Věděla, že by si měla užít mládí, místo aby se schovávala před ostatními. Celé dětství jí bylo mizerně a byla si jistá tím, že takhle nechce prožít i celou dospělost.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co s tělem udělá sedavé zaměstnání a jak se znovu nakopnout k hubnutí? Inspirujte se příběhem fitness trenérky Jess!
Nejlepší WORKOUT VIDEA, se kterými tě cvičení bude bavit!
Hledáš motivaci? Tyhle INSTAGRAMOVÉ ÚČTY tě nakopnou ke CVIČENÍ


Přidala se proto k místní skupině lidí, kteří se snažili zhubnout také. Nejdřív se sice bála, že ji ostatní budou soudit, že už v tomto věku trpí nadváhou. Její obavy se ale nevyplnily, dívka překonala sama sebe a svůj strach a spolu s ostatními začala hubnout. Pomohlo jí to, že byla ve společnosti stejně naladěných lidí, kteří se navzájem podporovali. Dokonce se pro ni stali takovou druhou rodinou.

 

Lucie Hadley
(Foto: Instagram)


Lucie změnila jídelníček a zařadila do něj brambory, ovoce, zeleninu, vejce a další zdravé potraviny. Zpočátku se bála, že bude mít hlad. Pak ale zjistila, že se spousty oblíbených jídel vůbec nemusí vzdát. Hned v prvním týdnu svého programu ztratila dva kilogramy a během následujícího roku opět objevila ztracenou chuť do života. Každý týden se cítila čím dál tím lépe.

 

Zatímco předtím trpěla každý den samými negativními pocity, po úctyhodném úbytku hmotnosti konečně začala mít ráda svůj život a plně si ho užívat. Po zhubnutí se teď její váha pohybuje mezi 50-60kily, což je určitě záviděníhodné, zvlášť pro mnohé její bývalé šikanátory. Má mnohem víc energie a jakákoli fyzická aktivita už ji neunaví.

 

Lucie Hadley
(Foto: Instagram)


Po ztrátě váhy také zjistila, jak moc miluje cvičení. Zatímco dřív se tomu vyhýbala, dnes je pro ni chození do posilovny koníčkem. Po zhubnutí si také poprvé oblékla bikiny a při pohledu do zrcadla na sebe byla neuvěřitelně pyšná. Dokonce se jí podařilo vyhrát národní cenu za hubnutí a byla korunována v soutěži hubnutí pro rok 2019. Nenechala nad sebou vyhrát posměvačné lidi a sama si vytvořila lepší budoucnost.1 hlasů
Vaše hodnocení