Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Má to, jestli jsi zadaná nebo singl, nějaký vliv na tvé hubnutí? Budeš se divit, ale má. Zjisti, jestli randění tvému hubnoucímu úsilí víc škodí nebo prospívá.

Láska a dieta - jde to dohromady?

Romantická večeře
zdroj: Thinkstockphotos Romantická večeře
aktualizováno 26.09.2018, 17:51 | 26.09.2018, 17:51 | Krasna.cz/trm

Má to, jestli jsi zadaná nebo singl, nějaký vliv na tvé hubnutí? Budeš se divit, ale má. Zjisti, jestli randění tvému hubnoucímu úsilí víc škodí nebo prospívá.

Když jsme zamilované a s někým chodíme, náš život to rapidně změní. A naše stravovací návyky a životní styl jakbysmet. Tloustneme kvůli lásce, nebo z nás díky ní padají kila sama?


Větší motivace


Hubnout se většinou rozhodneme kvůli sobě. Pohled do zrcadla nám nemilosrdně ukazuje dvojitou bradu, povolené břicho i špekatá stehna. Takže nastoupí dieta a cvičení, které nás mají dovést k vytoužené postavě. Jenže obvykle zvítězí naše slabá vůle a za pár týdnů už se zase vesele cpeme dortíky a hranolkama. Když ale budeš chtít hubnout i proto, aby se slíbila svému novému objevu, bude tvá motivace o to silnější. Neznamená to, že se kvůli klukovi budeš snažit změnit a předělat. Hubneš kvůli sobě, protože ty sama jsi se svou postavou nespokojená a teď se ti příčí navíc představa, že on by tě měl takhle vidět.


Víc pohybu


Když jsi singl, nejspíš trávíš víc času doma u počítače, telky nebo nad knížkou. Ale jako zadaná máš o dost více pohybu. I romantické courání po městě se počítá, a co teprve fyzicky náročné postelové dovádění. To ubývající kalorie ani nestíháš počítat. Ve dvou tě budou bavit i sportovní aktivity, takže spolu vyrazte třeba na kola nebo na brusle.


Pozitivní nálada


Zamilovanost na tebe má rozhodně blahodárný vliv. Když nemůže o kluka ani zavadit, máš z toho občas pěkně blbou náladu a určitě ji občas zaháníš něčím sladkým nebo pytlíkem brambůrků. Když jsi ale zamilovaná a spokojená, tyhle blbonálady nemají šanci. Navíc tě zamilovanost pěkně rozproudí a nabije pozitivní energií.

 

Romantická večeře
(Foto: oficiální zdroj)

 

Na druhou stranu ale randění občas naší figuře úplně nesvědčí...

 

Má mě rád takovou, jaká jsem


Když jsi byla sama, určitě sis naříkala, že tě kluci nechtějí kvůli tvým pár kilům navíc. Jenže teď kluka máš a miluje tě takovou, jaká jsi. Tedy i s tvými kily navíc. Najednou ti tedy nevadí a nemáš snahu s nimi bojovat. A když dokonce ještě nějaké přibude, tak je ti to jedno. On si toho stejně nevšimne, protože je zaslepený láskou.


Romantické večeře

 

Piknik v parku, zmrzlina po škole, popcorn v kině, romantická večeře v deset večer... Zadané holky musí mnohem víc čelit spoustě nezdravých stravovacích návyků. Jenže kdo by odolal, že? To, co je pro tebe jako nezadanou tabu (jedení po páté večer, sladkosti, popcorn apod.) se svým klukem naprosto bez rozpaků porušíš. Kila navíc se pak přikradou dřív, než si všimneš.


Prospívá tedy randění naší figuře, nebo máš spíš na svědomí další špíčky a kila navíc ze spokojeného užívání si? Tohle má každá z nás asi jinak. Jak jsi na tom ty? Poděl se v komentářích.3 hlasů
Vaše hodnocení