Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sedmadvacetiletou Krechelle Carter trápily velké zdravotní potíže. Vzhledem k plánované operaci se matka šesti dětí rozhodla, že se o své zdraví bude lépe starat. Našla zajímavý způsob, díky kterému zhubla 16 kilogramů a její váha jde stále dolů. ...

Maminka šesti dětí zhubla za sedm týdnů 16 kg! Její trik tě dostane

Krechelle Carter
zdroj: Instagram Krechelle Carter
aktualizováno 09.05.2018, 00:00 | 09.05.2018, 09:25 | Krásná.cz

Sedmadvacetiletou Krechelle Carter trápily velké zdravotní potíže. Vzhledem k plánované operaci se matka šesti dětí rozhodla, že se o své zdraví bude lépe starat. Našla zajímavý způsob, díky kterému zhubla 16 kilogramů a její váha jde stále dolů. O co se jedná?

Péče o šest dětí rozhodně není jednoduchá, a tak se nemůžeme divit, že Krechelle Carter zanedbávala cvičení i zdravou stravu. Mladou maminku však trápily přetrvávající zdravotní problémy, kvůli kterým musela podstoupit operaci. Ještě než k samotné operaci došlo, Krechelle se rozhodla, že se svým tělem něco udělá.

 

Krechelle Carter - 1
(Foto: Instagram)

 

Pro začátek zvolila přerušovaný půst, díky kterému rychle zhubla. „Vyzkoušela jsem přerušovaný půst, během kterého jsem jeden den pila pouze vodu a čaj. Je to lehčí, než by se na první pohled mohlo zdát. Je to už několik dní, ale cítím se skvěle a zhubla jsem 16,3 kilogramů,“ píše Krechelle na svém blogu.

 

Krechelle Carter - 2
(Foto: Instagram)


Přerušovaný půst Krechelle nakopl v cestě za vysněnou váhou. Mladá maminka ale moc dobře ví, že se musí soustředit i na dobré a zdravé jídlo. „V posledních dnech jsem byla opravdu nafouklá a myslím si, že za to může mléko a sýr. Loučím se tedy s mléčnými výrobky a jdu si nakoupit kokosovou vodu a zeleninu,“ napsala Krechelle v jednom ze svých příspěvků.

 

Jejím snem je, aby se ručička váhy zastavila na číslici 89. Vzhledem k tomu, že za svou novou postavu bojuje i ve fitness centru, není vyloučeno, že se takové váhy nedočká.

 

„Chodím na aerobic, běhám na pásu nebo i kolem našeho baráku a v posilovně cvičím na strojích,“ svěřila se maminka se svou cvičící rutinou. Krechelle se hodně pohybuje i s dětmi, což se také pozitivně projevilo na její postavě.

 

Krechelle Carter - 3
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zhubla 83 kg, a přesto její tělo nevypadá jako ze žurnálu! S čím dívka bojuje?
Nevěř všem fotkám, které na Instagramu sdílejí FITNESS BLOGERKY! Konečně známe pravdu jejich dokonalých postav
Žádné fitko ani dieta! Modelka prozradila tajemství štíhlé postavy. Z toho se zblázníš

 

Krechelle Carter - 4
(Foto: Instagram)

 

I když celou dietu odstartoval přerušovaný půst, dnes se Krechelle stravuje podle zásad zdravého životního stylu. Především se snaží vyvarovat nočním nájezdům na ledničku. Stravuje se zásadně od šesté hodiny ranní až do páté hodiny odpolední. Během dne vypije přibližně dva litry vody a dopřává si i bylinkový čaj. Do svého jídelníčku zařadila zelenou zeleninu, bílé maso, vajíčka a tofu.

 

Krechelle Carter - 5
(Foto: Instagram)0 hlasů
Vaše hodnocení