Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

I když se jí povedlo krásně vytvarovat svou postavu, pořád se ještě někdy cítí, jako by se jí nedařilo dodržovat zdravý životní styl. Motivuje ale sebe i ostatní lidi k tomu, aby vydrželi. Také se nebojí podělit o spoustu věcí, na které díky hubnu...

Fitness influencerka Mary Jo radí: Vaše hodnota nespočívá v tom, kolik vážíte!

Mary Jo
zdroj: Instagram Mary Jo
aktualizováno 16.10.2019, 00:00 | 16.10.2019, 00:00 | Krásná.cz

I když se jí povedlo krásně vytvarovat svou postavu, pořád se ještě někdy cítí, jako by se jí nedařilo dodržovat zdravý životní styl. Motivuje ale sebe i ostatní lidi k tomu, aby vydrželi. Také se nebojí podělit o spoustu věcí, na které díky hubnutí přišla.

Mary Jo přiznává, že se často cítila, jako by v hubnutí selhala. Pak se ale naučila, že během něj zažíváte jedno zklamání za druhým a je to normální. Postupem času si řekla, že úspěšní lidé selhávají hodně, důležité je však nevzdat se, protože až tehdy opravdu selžete. Úspěch podle ní není o tom, abyste ho dosáhly snadno a rychle. Místo se k němu dostanete skrz mnoho vzestupů a pádů.

 

Mary Jo
(Foto: Instagram)


Záleží hlavně na tom, abyste na této cestě vytrvaly. Co se stane, když se během vašeho hubnutí něco pokazí a vy například zase přiberete? Podle Mary vůbec nic. Zkrátka budete pokračovat tak jako předtím, než jste takhle zakoply. A pokud už vám nejde vytrvat ve způsobu, kterým jste doteď hubly, Mary Jo radí najít nový způsob, jak shodit kila, přestože se vám třeba zpočátku zdá být nesplnitelný. Musíte zase změnit svůj přístup a překvapit své tělo novým akčním plánem, jak vysněné postavy dosáhnout.

 

Mary Jo
(Foto: Instagram)


Tato dívka sama experimentuje s různými druhy výživy i tréninku, někdy je štíhlejší a jindy zase silnější. Zjistila například, že omezující diety ke změně životního stylu nevedou. Stravuje se jídly, u kterých chápe, proč jsou pro ni výživná. Každý však musí najít to, co na něj funguje, aby se cítil dobře a sebevědomě. Hubnutí sice stojí spoustu tvrdé práce, slz a trpělivosti, ale zároveň přináší i mnohá poučení.

 

Mary Jo
(Foto: Instagram)


Mary přiznává, že mezi některými porovnávacími fotografiemi, které dává na svůj Instagram, je vlastně jen pár kilo. Ale také za pár kily stálo spousta selhání a jen několik málo okamžiků, kdy se cítila úspěšně. Naopak ji i tak málo kil stálo hodně životních změn, které ale mimo jiné podpořily její osobní růst.

 

Mary Jo
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

PROMĚNA: Počínající roztroušená skleróza donutila Katie zhubnout přes 60 kilo!
PROMĚNA: Mary se kvůli váze nevešla do šatů, které chtěla. A tak zhubla 61 kilo!
PROMĚNA: Zhubnutím pomůžete hlavně vaší psychice, říká kdysi stokilová Brianna


Je jasné, že výsledky se při hubnutí nikdy nedostaví přes noc, trvá to mnohem déle. Podle Mary se ale denní, měsíční a roční úsilí sčítají a opravdová snaha vám nakonec přinese to, po čem toužíte. Změna tvaru těla a životního stylu vyžaduje nepřetržitou práci, ať už s tím začínáte nebo se tomu věnujete dlouhodobě. I když se to občas zdá být jako nekonečná cesta.

 

Mary Jo
(Foto: Instagram)

 

Mary Jo
(Foto: Instagram)


Mary Jo apeluje na své sledující, aby si za svými cíli šli, ať už jsou jakékoliv. Sice kvůli tomu musíte projít dost obtížnými situacemi, ale každá prohra je jen součástí vašeho příběhu o tom, jak jste nakonec uspěly. Sama Mary miluje stanovit si cíl a jít za ním. Vždycky se snaží dotlačit k tomu, aby se posouvala na další a další úroveň. Nikdy jí totiž dosažený úspěch nestačí a vždycky chce ještě něco zlepšit. Kromě toho si ale myslí, že hodnota člověka nevychází z toho, jak zrovna vypadá nebo kolik váží.

 

Mary Jo
(Foto: Instagram)

 

Mary Jo
(Foto: Instagram)


Tvrdí, že při hubnutí je zvlášť důležité vidět, jak daleko jste se dostaly. I proto se čas od času podívá na své staré fotky, kde má ještě nadváhu. Sama se někdy cítí, jako by selhala, to ji ale neodradí od úsilí, které tomu všemu věnuje. Za tu námahu to totiž stojí! Lidem doporučuje, že aby to měli lehčí, musí se do fitness zamilovat a užívat si každou fázi hubnutí.

 

Mary Jo
(Foto: Instagram)1 hlasů
Vaše hodnocení