Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nela nebyla spokojená se svým tělem už na základní škole. V tu dobu se zaměřila na učení a rozhodla se, že když nebude hubená, bude chytrá. Postupem času se ve svém těle cítila nekomfortně, a tak se rozhodla, že se pokusí zhubnout. Výsledek je víc...

Motivující příběh Nely, který tě nakopne k hubnutí! Jak zhubla 14 kg?

Nela
zdroj: Instagram Nela
aktualizováno 12.12.2017, 17:09 | 12.12.2017, 17:09 | DyA

Nela nebyla spokojená se svým tělem už na základní škole. V tu dobu se zaměřila na učení a rozhodla se, že když nebude hubená, bude chytrá. Postupem času se ve svém těle cítila nekomfortně, a tak se rozhodla, že se pokusí zhubnout. Výsledek je více než famózní.

Nela se rozhodla, že se o svůj hubnoucí příběh podělí, a natočila zajímavé video, ve kterém popisuje cestu za vysněnou postavou. Všem holkám radí, že nejdříve by si měly napsat na papírek seznam toho, proč vlastně chtějí zhubnout. Dodává, že hubnutí není jednoduché, a tak je důležité vědět, proč do toho vlastně jdeme.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Žádná drastická dieta! Iva byla boubelka už na škole. Teď prozradila, jak zhubla 20 kg
Boubelkou už od dětství! Podívejte se na příběh Lenny, která zhubla 25 kg
Konečně oblékla vysněné šaty! Dojemná proměna, během které dívka zhubla za rok 60 kg


Už v sedmé třídě Nela pocítila, že její tělo nevypadá tak, jak by mělo. Ostatní spolužačky byly hubené, malovaly se, a tak se stalo, že Nela začala mít komplexy. Vše se zhoršilo s nástupem do prváku, kdy Nela ve škole vůbec nejedla a jídlo si dopřávala až ve večerních hodinách. „Nebyla jsem úplně při těle. Někteří lidé jsou na tom hůř, ale nejhorší bylo, že jsem se ve svém těle necítila dobře. Nosila jsem volné oblečení velikost XL, i když jsem měla L. Chtěla jsem nosit volné a pohodlné věci. Docela jsem byla naštvaná, že moje věci, které mi bývávaly, jsou mi už malé,“ popisuje Nela na svém blogu.

 

Nela
(Foto: Instagram)


Jak zhubla?
Nela říká, že především chtěla změnit svůj životní styl. „Představila jsem si můj žaludek, jak musí trpět. Představila jsem si všechno jídlo, co jsem snědla, jak se točí v mém žaludku. Přestala jsem uvažovat stylem: CHCI ZHUBNOUT, protože ten Vám nepomůže, spíš Vás potopí. Moje motto znělo - CHCI MÍT ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL. Chci mému tělu dodat potřebnou energii,“ dodává Nela ve svém článku. Nejprve ze svého jídelníčku vyřadila všechny sladkosti, vynechala cukry a omezila příjem pečiva. Zaměřila se na to, aby pila pouze čistou vodu a samozřejmě do svého jídelníčku zařadila ovoce a zeleninu. Navíc začala jezdit na kole a přidala i hodiny powerjógy. Všechny zmíněné změny vedly k tomu, že Nela zhubla úžasných 14 kg.


Na její video o hubnutí se můžeš podívat zde.

 

 1 hlasů
Vaše hodnocení