Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Léto se blíží a s ním klepe na dveře i plavková sezona. Kde ale najít čas chodit do fitness center, která jsou navíc ještě zbytečně drahá? Vytvoř si svůj cvičící koutek v pohodlí domova, kde to pořádně rozbalíš!

Nejlepší WORKOUT VIDEA, se kterými tě cvičení bude bavit!

Domácí cvičení
zdroj: Thinkstockphotos Domácí cvičení
aktualizováno 07.03.2017, 16:39 | 07.03.2017, 16:39 | DyA

Léto se blíží a s ním klepe na dveře i plavková sezona. Kde ale najít čas chodit do fitness center, která jsou navíc ještě zbytečně drahá? Vytvoř si svůj cvičící koutek v pohodlí domova, kde to pořádně rozbalíš!

Kardio? Posilování? Tanec? Ať už tě baví cokoliv, z téhle nabídky fitness videí si určitě vybereš!


Jak začít?
Pokud chceš, aby tvé cvičení bylo opravdu efektivní, pak si na papír napiš dny, ve které plánuješ cvičit. Vše si pečlivě rozepiš. Co je psáno, to je dáno! Po každém cvičení si workout odškrtni. Kolikrát týdně cvičit? To záleží na tobě, ale nejméně čtyřikrát týdně bys to mohla zvládnout. Nezapomeň se před cvičením rozehřát a po cvičení protáhnout. V některých videích jsou i tyhle části zahrnuty, ale je potřeba si na to dávat pozor. Nezapomeň, že i při cvičení doma bys měla mít sportovní oblečení. Kvalitní tenisky jsou základ, bez kterého se prostě neobejdeš. Stejně tak i funkční tričko ti zaručí pohodlí během cvičení. Tak teď už směle do toho!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

10 věcí, které po cvičení nejez! Jinak cvičíš zbytečně
Čemu se vyhnout aneb 3 nejčastější chyby při cvičení
Revoluce ve cvičení! Stačí jen 60 sekund intenzivního cvičení


Jillian Michaels

Jill a její program 30 Day Shard zná snad každá správná fitness holka. Pokud tě tento cvičící program zase tak nebere, vyzkoušej další posilovací videa, ve kterých tě Jill nenechá ani na vteřinu vydechnout. Odměnou ti pak bude krásně vyrýsované tělo, které se bude v plavkách perfektně vyjímat. My doporučujeme začít s programem 6 Week Six Pack ABS Workout. Je tvou problematickou partií zadeček a nohy? Pak vyzkoušej video Killer Burns and Thigh.

 


Fitness Blender
Chceš se pořádně zapotit? Pak vyzkoušej jakékoliv video od Fitness Blender. Tahle sehraná dvojice ti nedá spát, protože jejich videa jsou dynamická a strhnou i největšího lenocha. Pro začátek zvol jednodušší workouty, které trvají třeba jenom patnáct minut. V příštích týdnech můžeš zátěž zvyšovat, až se dostaneš třeba k Brutal HIIT Workout. Inspirovat tě bude i životní příběh cvičitelky Kelli, která dříve měla problém s nadváhou.

 


XHIT Daily
Holky z XHIT Daily ti ukážou, jak cvičí andílci z Victoria´s secret nebo třeba Miley Cyrus. Výhodou těchto videí je, že vidíš, jak dlouho ještě daný cvik musíš provádět. Celkově grafické zpracování XHIT kanálu se nám velmi zamlouvá. Na své si přijdou i milovnice fast foodů. Holky z XHIT vytvořily speciální cvičící video, které je zaměřené právě na spalování těchto pochoutek.

 

 
Popsugar Fitness
Řekněme si to upřímně, někdo se prostě nevyžívá ve zvedání těžkých vah. Dobrou zprávou je, že to vůbec nevadí! Efektivně zhubnout lze i při tanci! Jasně, můžeš jít v sobotu na diskotéku a tam se pořádně zapotit, ale možná bude lepší, když zkusíš videa od Popsugar Fitness. Zkus jeden workout a uvidíš, jak náročné je tancování. Nás hodně baví video Burn 300 Calories in 30 Minutes.

 


Rebecca-Louise
Tahle kráska procestovala snad už celý svět a nezapomněla u toho ani na cvičení. Podívej se na její kanál, který není jenom o fitness, ale také o motivaci a cestování. Sympatickou Rebeccu si brzy zamiluješ a cvičení s ní bude pro tebe jenom radost. Rebecca bude bavit i všechny milovníky jógy. Její jógová videa vyzařují harmonií a pozitivní energií.

 


Whitney Simmons
Whitney kanál je vhodný nejen pro ty, kteří hledají zajímavá cvičící videa, ale především pro ty, kteří hledají ztracenou motivaci. Whitney ti poradí, jak si sestavit vlastní fitness plán, jak začít posilovat a proč je důležité se správně stravovat. Kromě těchto videí jsou na jejím kanále i kosmetické tutoriály, hauly nebo třeba Q & A. Už teď víme, že tě Whitney bude bavit! 

 

 0 hlasů
Vaše hodnocení