Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Možná i ty sleduješ nějakou fitness blogerku, která denně sdílí fotky své úžasné postavy. Na snímcích ti předvádí vyrýsované bříško a plné poprsí ve sportovní podprsence, nebo naopak ukazuje svůj pevný zadeček v plavkách. U všech těchto fotek tě p...

Nevěř všem fotkám, které na Instagramu sdílejí FITNESS BLOGERKY! Konečně známe pravdu jejich dokonalých postav

Chessie King
zdroj: Instagram Chessie King
aktualizováno 25.04.2018, 00:26 | 25.04.2018, 00:26 | DyA

Možná i ty sleduješ nějakou fitness blogerku, která denně sdílí fotky své úžasné postavy. Na snímcích ti předvádí vyrýsované bříško a plné poprsí ve sportovní podprsence, nebo naopak ukazuje svůj pevný zadeček v plavkách. U všech těchto fotek tě pravděpodobně napadá jediné - jak to dotyčná dělá, že za každých okolností vypadá skvěle? Vysvětlení je víc než jednoduché.

Pětadvacetiletá Chessie King se rozhodla, že ženám po celém světě ukáže, na jakém principu fungují sociální sítě. Bojovnice za sebelásku na svém Instagramu sdílela sérii fotek, na kterých ukazuje pravdu. Poukazuje na to, že správná póza dokáže proměnit obyčejnou fotku v hotový zázrak. Stačí pár drobných pohybů a z povislého zadečku se stane krásné pozadí, které by mohlo zdobit obálku prestižního časopisu.

 

Chessie King - 7
(Foto: Instagram)

 

Chessie King
(Foto: Instagram)

 

Chessie se prostřednictvím fotek "Instagram vs. Realita" snaží ukázat ženám, že by neměly věřit všemu, co vidí na sociálních sítích. Sama mluví o tom, že nejsme barbíny, abychom 24/7 vypadaly dokonale. Naopak každá žena má své nedostatky, ze kterých hravě může udělat přednost. Stačí, když si věří a miluje své tělo.

 

Chessie King - 5
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Žádné fitko ani dieta! Modelka prozradila tajemství štíhlé postavy. Z toho se zblázníš
Když se chce, všechno jde! Dvojnásobná maminka dokázala zhubnout 54 kg. Co radí ostatním?
Anorexie ji málem připravila o život! Zpověď mladé dívky, která vážila pouze 36 kilogramů

 

Chessie King - 11
(Foto: Instagram)

 

"Před několika lety bych nedokázala postovat tyto fotky. Jediné, na čem mi záleželo bylo, abych byla co nejhubenější. Chodila jsem do tělocvičny kdykoliv jsem mohla a striktně jsem si počítala kalorie. Teď je naopak mojí prioritou to, abych se ve svém těle cítila šťastně a pohodlně. Dnes oceňuji své tělo za to, co pro mě dělá," napsala pod jednu z fotek Chessie.

 

Na další "proměny" se podívej v galerii.

 

Fotogalerie

1 / 12 Otevřít fotogalerii

 0 hlasů
Vaše hodnocení