Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Až z Hollywoodu k nám dorazila nová třídenní dieta, která je i skvělým způsobem, jak detoxikovat organismus.

Skvělá hollywoodská dieta: Štíhlejší a fit už za tři dny

spalovače tuků 1
zdroj: Thinkstockphotos spalovače tuků 1
aktualizováno 17.11.2014, 00:59 | 17.11.2014, 00:59 | Krasna.cz/trm

Až z Hollywoodu k nám dorazila nová třídenní dieta, která je i skvělým způsobem, jak detoxikovat organismus.

Každý odborník na výživu ti řekne, že rozumné hubnutí je pomalé a dlouhodobé. Jen tak je pro naše tělo šetrné a eliminuje se riziko jo-jo efektu. Jenže co když máš pocit, že jsi nateklá, zaplněná a cítíš se úplně bez energie. Vyzkoušej novou dietu hollywoodských celebrit.

 

Třídenní dieta ti má pomoci zbavit organismus přebytečné vody, snížit jeho nateklost, pročistit střeva a detoxikovat organismus od usazených látek, které ho zbytečně zatěžují. Díky tomu se zbavíš až tří kilogramů za tři dny! Tahle dieta rozhodně ale není určená k tomu, abys ji držela dlouhodobě a s úmyslem zhubnout. Její primární účel je právě pročištění. Smí se při ní totiž jíst jen velmi omezené množství potravin, navíc se jedná o jídelníček velmi jednostranný, který neobsahuje všechny pro tělo potřebné látky. Proto tuto dietu nenasazuj na dobu delší než tři dny.


Hodí se třeba, když máš před plesem, závěrečnou v tanečních, či jinou důležitou událostí, kdy chceš vypadat dobře a mít krásně ploché bříško. Hollywoodské hvězdy tuto dietu nasazují před tím, než se mají projít po červeném koberci při filmové premiéře, předávání cen nebo významném festivalu. A díky tomu my pak na fotkách obdivujeme jejich figuru a myslíme si, že je za ní spousta dřiny a odříkání. Vysněného vzhledu ale dosáhnou hravě jen díky této třídenní dietě!

 

Tato dieta ale není pro každého. Zejména pokud trpíš nízkým tlakem nebo máš problémy se vstřebáváním cukrů, mohlo by se ti udělat v důsledku omezeného jídelníčku nevolno nebo až na omdlení. I pokud žádné zdravotní problémy nemáš, jakmile by ses začala cítit fyzicky špatně, dietu raději přeruš.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Chceš se probrat po zimě? Dopřej si jarní detox
Zhubni se sladkou letní dietou
Bojuj proti celulitidě - jídlem

 

V čem tedy dieta spočívá? Představujeme ti konkrétní jídelníček, co smíš ve třech dnech jíst.

 

První den:

 

Nakrájej si na kostičky cca 700 gramů ananasu a ty v průběhu dne postupně ujídej. Rozvrhni si celou porci tak, aby ti vyzbylo na celý den, cca až do čtyř hodin. Večer, asi dvě hodiny poté, co jsi snědla poslední kousek ananasu, si můžeš dát dva menší, nebo jeden velký banán.

Druhý den:

 

Druhý ovocný den můžeš jíst hroznové víno a kiwi. Hrozna si připrav asi 200 g, kiwi 8 kousků. Jez je v průběhu celé dne, opět si porce rozpočítej tak, aby ti vydrželo od snídaně až do večera. Jez nejpozději dvě hodiny před spaním.


Třetí den:

 

Poslední den diety si připrav 300 gramů ananasu a 300 gramů hrozna. Pokud bys měla hlad, můžeš do jídelníčku zařadit i tři kousky kiwi. Tento den už můžeš mít pocit překyseleného žaludku, ovoce už ti možná ani nebude chutnat. Zkus ho proto prostřídat, ať dietu dotáhneš až do konce.

 

Ananas nemusí sloužit jen jako pochoutka

 

Během těchto tří dnů mysli také na to, co piješ. Vypij tři litry denně, povolená je ale jen čistá voda, neslazená minerálka (může být i ochucená, ale bez cukru), zelený a bylinný čaj. Z bylinkových určitě zkus mátu a meduňku, mají výraznou chuť a jednostranný ovocný jídelníček se jimi dobře prokládá.

 

Tělo by se mělo během těchto tří dnů odvodnit a pročistit. Zároveň ho také trochu vyhladovíš, takže v následujících dnech se v jídle kroť, ať si tělo v obavě z dlouhodobějšího hladovění nezačne hned veškeré tuky a cukry, které přijmeš, ukládat do zásob. Následující den určitě zařaď bílkoviny, ideálně ve formě masa, vlákninu, nejlépe v zelenině a celozrnném pečivu, máš-li chuť na sladké, dej si sladší ovoce (jablko, mandarinky) nebo několik kostiček kvalitní čokolády.

 

Pokud by tě provázely trávicí obtíže, jako zácpa, zkus kysaný mléčný nápoj, sušené švestky či meruňky, nebo švestkový či meruňkový kompot. Pomůže také bylinkový čaj s výtažky z máty a anýzu, lněné semínko nebo voda s citronem.13 hlasů
Vaše hodnocení