Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak Katie Hug objevila svou lásku k fitness a zdravému životnímu stylu?

Obézní Katie na depresi místo prášků pomohl sport. Zhubla 60 kilo

Katie Hug
zdroj: Instagram Katie Hug
aktualizováno 02.10.2019, 00:00 | 02.10.2019, 00:00 | Krásná.cz

Jak Katie Hug objevila svou lásku k fitness a zdravému životnímu stylu?

Katie začala hodně přibírat, když chodila na střední školu. Brala totiž léky, které zapříčiňovaly zpomalování metabolismu a kombinovala je ještě s prášky proti úzkosti a depresím. Kvůli tomu se cítila být strašně pomalá a pořád měla jen chuť jíst.

 

Katie Hug
(Foto: Instagram)


Během pár let tak Katie dosáhla váhy 122 kilogramů. Když pak jednoho dne přišla k doktorovi, tak jí lékař vyčetl, jak moc nezdravě žije. A ženu to překvapilo! Doktor jí sdělil, že je morbidně obézní a jestli si to vůbec uvědomuje.

 

Katie Hug
(Foto: Instagram)


Katie sice věděla, že má nadváhu, musela totiž nakupovat větší velikosti oblečení než normální lidé. Zatím jí na to ale nikdo neupozornil. Od nikoho neslyšela, že by měla přestat sedět doma a pořád jen jíst.

 

Katie Hug
(Foto: Instagram)


Po návštěvě u doktora jí došlo, že už ji její váha unavuje a necítí se ve své kůži vůbec dobře. Bylo jí mizerně!

 

Katie Hug
(Foto: Instagram)

 

Od té doby začala více sledovat svůj příjem potravy. Zjišťovala si, kolik za den zkonzumuje cukrů, tuků a sacharidů. Předtím se její strava skládala hlavně z pečiva, těstovin, zpracovaného jídla a slazených nápojů. Největší změnou v jejím životním stylu se ale stalo to, že začala objevovat své nadšení pro fitness.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Velká proměna Katie Bold: Zhubla díky populární keto-dietě!
PROMĚNA: Mariah je vážně nemocná, přesto se jí podařilo zhubnout skoro 40 kilo!
PROMĚNA: Ashleigh radí: Neříkejte si, že budete šťastné, až když zhubnete!


Když byla těžší, tak v tom žádnou radost nenacházela a rozhodně to pro ni nebyla žádná velká zábava. Vlastně tehdy nesnášela všechno, co se týkalo pohybu. Nezúčastňovala se ani procházek se svými dětmi. Ven s nimi vždycky chodil její manžel, zatímco ona zůstávala doma.

 

Katie Hug
(Foto: Instagram)


Aby ale byla zase zdravá, tak cvičit potřebovala. Nejdřív začala s patnáctiminutovým cvičením každý den, přičemž cvičila podle videa. To dělala po dobu 30 dní. Když to dokončila, hledala novou fitness výzvu, kterou by zdolala.

 

Katie Hug
(Foto: Instagram)


Najednou cítila, že se jí chce chodit, a tak se šla projít ven kolem domu. Byla z toho celá propocená, ale příště se odhodlala jít na procházku znovu a časem se prodlužovaly vzdálenosti, které ušla. Nakonec začala dělat místo chůze jogging, tedy kondiční běh.

 

Katie Hug
(Foto: Instagram)


Dnes dělá Katie pět dní v týdnu kardio cvičení a dva až tři dny se věnuje silovému tréninku. Váží 65 kilo. Dokonce se stala osobní trenérkou a má své skupiny lidí, kterým předcvičuje. Miluje to, jak se jí při každém cvičení vyplavují hormony serotonin a dopamin a má z toho pak dobrý pocit, což předtím neznala. To jí pomáhá i v boji proti depresi a stresu a cítí obrovský rozdíl, než když brala prášky.0 hlasů
Vaše hodnocení