Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zní to jako sci-fi? O botách, které ti pomohou formovat nohy a zadeček, už nemusíš jenom snít. Odteď můžeš hubnout na každém kroku.

Obuj boty, co hubnou za tebe

Reebok
zdroj: Oficiální zdroj Reebok
aktualizováno 21.03.2011, 01:31 | 21.03.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Zní to jako sci-fi? O botách, které ti pomohou formovat nohy a zadeček, už nemusíš jenom snít. Odteď můžeš hubnout na každém kroku.

Scholl Starlit, Reebok EasyTone, MBT nebo Skechers Shape Ups. O čem že je řeč? Všechna tato jména označují chytré botičky, které ti pomáhají hubnout a formovat problematické partie. Co mají společného? Atypickou podrážku, která má zaoblený tvar, takže se na ní při chůzi jakoby houpeš a je pro tebe mnohem náročnější, udržet stabilitu.

 

Speciální balanční polštáře integrované v podrážce při chůzi vytvářejí přirozenou nestabilitu, která stimuluje klíčové svaly nohou vyvíjet větší aktivitu. A výsledek? O 28 % pevnější zadeček a o 11 % vypracovanější stehna a lýtka! To zní lépe, než hodiny strávené pocením ve fitku na spinningu.

 

Reebok
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Nošením těchto bot ulevuješ i svým kotníkům a posiluješ bederní svalstvo, takže jestli tě trápí bolesti zad, mohly by tě jich tyhle šikovné boty zbavit. Navíc ti pomohou i v boji s celulitidou.

 

Bojíš se, že se tyhle boty hodí maximálně na venčení psa nebo na procházku v parku? Na trhu najdeš nejen klasické tenisky, ale taky sandály nebo balerínky, samozřejmostí je nabídka různých barev.

 

Fotogalerie

1 / 6 Otevřít fotogalerii

 

Kde je seženeš? Tenisky Reebok EasyTone seženeš v prodejnách Reebok, sandály, balerínky a tenisky Starlit v prodejnách Scholl nebo v e-shopu na www.scholl.cz. Boty MBT koupíš na mbtsaleonline com, nebo zapátrej na internetu či v menších obchodech se sportovními potřebami a obuví. Skechers botky seženeš na www.skechers.com, zapátrat můžeš i na internetových e-shopech a v módních katalozích.

 

Máš s nimi vlastní zkušenost? Poděl se o svůj názor v komentářích.11 hlasů
Vaše hodnocení