Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

S nelichotivou váhou se nedá bojovat jinak než zvýšenou fyzickou aktivitou a úpravou jídelníčku. Můžete ale zkusit i triky, které vaší snahu podpoří. S touhle vychytávkou začnou kila na váze mizet mnohem rychleji.

Otravné špeky nechtějí zmizet? Tohle začněte pít před spaním a změní se to

Čaj
zdroj: Thinkstockphotos Čaj
aktualizováno 14.03.2019, 00:00 | 14.03.2019, 00:00 | doma.cz

S nelichotivou váhou se nedá bojovat jinak než zvýšenou fyzickou aktivitou a úpravou jídelníčku. Můžete ale zkusit i triky, které vaší snahu podpoří. S touhle vychytávkou začnou kila na váze mizet mnohem rychleji.

Na internetu se šíří různé hubnoucí triky, bohužel v případě mnoha z nich jde spíše o zdraví, a pokud něco zhubnete, brzy se kila vrátí. Za rozhozený organismus rozhodně nestojí. Následující rada ale nejenže funguje, ale prospěje tělu nejen v otázce hubnutí.


Večerní drink


Nemusíte utrácet za drahé superpotraviny, ani vařit složité recepty. Nápoj připravíte snadno z ingrediencí, které máte doma. Začněte ho popíjet večer před spaním a uvidíte, co to s vaším tělem udělá.


Potřebujete jen med a skořici. Obě tyto přírodní látky mají blahodárné účinky na naše tělo. Podporují imunitu, med zažene chutě na sladké, skořice zas podpoří trávení, ale i celkový metabolismus. Navíc pomáhají z těla dostat nežádoucí viry, bakterie a parazity. Díky tomu se budete cítit lehčí, zmizí nafouklé břicho, tělo bude správně trávit a nebude si ukládat tolik do zásob. Pomáhá rovněž snížit špatný cholesterol a zlepšuje krevní oběh v těle.

 


ČTĚTE TAKÉ:

Med: Zázračný pomocník na vlasy, nehty i pleť
Šest nejhorších večeří aneb tohle si vážně odpusťte
15 potravin, po kterých zhubnete! Vejce, fazole a skořice!


Jak na to?


Do 200 ml převařené a vystydlé vody přidejte půl lžičky skořice a jednu čajovou lžičku medu. Voda nesmí být horká, zabila by účinné látky v medu. Nápoj si můžete připravit i předem a uchovávat v lednici.


Pijte ho večer, asi půl hodiny před tím, než půjdete spát. Nezapomeňte si pak vyčistit zuby, aby zbytky medu nepáchaly pohromu na zubní sklovině.0 hlasů
Vaše hodnocení